چه گروه هایی در جامعه باید بیشتر از کرونا بترسند ؟

تحریریه الو دکتر
کرونا ضربه شدیدی را به ایران وارد کرده است و هر روز که می‌گذرد اوضاع در ایران بدتر می‌شود. گروه‌های پزشکی در سراسر دنیا موفق به مقابله در برابر این بیماری نشدند و همانطور که میدانید متاسفانه سالمندان و بیماران بیشتر از سایر مردم در معرض خطر ابتلا به این ویروس هستند. کمبود در تخت […]

کرونا ضربه شدیدی را به ایران وارد کرده است و هر روز که می‌گذرد اوضاع در ایران بدتر می‌شود. گروه‌های پزشکی در سراسر دنیا موفق به مقابله در برابر این بیماری نشدند و همانطور که میدانید متاسفانه سالمندان و بیماران بیشتر از سایر مردم در معرض خطر ابتلا به این ویروس هستند.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

کمبود در تخت بیمارستان‌ها، وسایل کمک تنفسی و تیم کم تجربه گروه پزشکی کمک به پیشگیری این بیماری نمی‌کنند. در جهان سه تا چهار درصد از کسانی که به این بیماری مبتلا شده اند جان خود را از دست می‌دهند در صورتی که تعداد مرگ و میر در ایران بر اثر این بیماری در حدود شش درصد است، همانطور که ذکر شد سن بالا در مرگ و میر تاثیر بالایی دارد ولی چه چیزی درصد بالاتر مرگ و میر را در ایران توضیح می‌دهد؟

«محافضم باش» مدت طولانی را صرف اطلاع رسانی به کمبود بودجه در سیستم بهداشتی برای سالمندان کرده است و این حقیقت تلخ باعث مرگ بیشتر آنها می‌شود. گروه محافضم باش به جای سالمندان اعتراض می‌کند و می‌خواهد که به سالمندان اجازه بدهند با احترام زندگی کنند و با عزت بمیرند در صورتی که مملکت با بی توجهی کامل با این جمعیت بر خورد می‌کند.

طرف صحبت این گروه با شهروندان ایرانی است که والدین سالمند دارند و می‌خواهند که برای زندگی بهتر سالمندان به آنها کمک کنند. کرونا بلاخره بهبود میآبد ولی مرگ و میر زیادی بر جا خواهد گذاشت. ما باید از گذشته برای آینده بهتر درس بگیریم.

از شما درخواست می‌شود که با این گروه در اینستاگرام mohafezambash@ تماس بگیرید و به طور داوطلبانه به سالمندان کمک کنید.

منبع : ویرلن

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ