چگونگی اصلاح رژیم غذایی

کم کردن وزن و سایز بدون تحمل گرسنگی شدید، یعنی خوردن غذاهای سالمی که زود سیر می‌کنند و مدت زمان بیشتری باعث سیر نگه داشتن شما می‌شوند. این گروه شامل مواد غذایی سرشار از پروتئین مثل تخم‌مرغ ارگانیک، مرغ خانگی، ماهی، لوبیا و عدس، فیبر مانند میوه‌ها، سبزیجات، گندم سبوس‌دار، لوبیا و عدس و چربی‌های خوب مانند آووکادو، آجیل‌ها، تخمه‌ها و روغن زیتون کاملا خالص و روغن نارگیل هستند.

چگونگی اصلاح رژیم غذایی

مجله سیب سبز: کم کردن وزن و سایز بدون تحمل گرسنگی شدید، یعنی خوردن غذاهای سالمی که زود سیر می‌کنند و مدت زمان بیشتری باعث سیر نگه داشتن شما می‌شوند. این گروه شامل مواد غذایی سرشار از پروتئین مثل تخم‌مرغ ارگانیک، مرغ خانگی، ماهی، لوبیا و عدس، فیبر مانند میوه‌ها، سبزیجات، گندم سبوس‌دار، لوبیا و عدس و چربی‌های خوب مانند آووکادو، آجیل‌ها، تخمه‌ها و روغن زیتون کاملا خالص و روغن نارگیل هستند. یک وعده غذایی 350 کالری که شامل سوپ لوبیا، یک‌چهارم آووکادو، 2 فنجان مارچوبه گریل شده باشد، به شما احساس سیری بیشتری نسبت به یک شام رژیمی فریز شده 350 کالری می‌دهد. یک استراتژی هوشمندانه دیگر این است که غذاها و خوراکی‌هایی را انتخاب کنید که بدون اینکه کالری اضافی به بدن برسانید، می‌توانید مقادیر بیشتری از آن بخورید مانند آب طعم‌دار شده با میوه‌ها یا سبزیجات تازه، خوراکی‌های نشاسته‌دار تفت داده شده مثل پاپ کورن و گندم سبوس‌دار بو داده شده. نصف فنجان ذرت ارگانیک دارای 15 گرم کربوهیدرات تقریبا معادل 3 فنجان پاپ کورن ارگانیک و نصف فنجان برنج قهوه‌ای حدود 22 گرم کربوهیدرات دارد که تقربا 8 برابر بیشتر از نصف فنجان برنج قهوه‌ای بوداده است.در ادامه در صفحه مجله سیب سبز می‌خوانید: هوس و اشتیاق به خوردن

اغلب خوراکی‌هایی که با اشتیاق دوست دارید یا آنهایی که به راحتی نمی‌توانید از آنها بگذرند را فهرست کنید. این یک موضوع بحرانی است چون کنترل وزن در طولانی‌مدت تعهدی مادام‌العمر است. نیافتن راهی برای جلوگیری از پرخوری و افراط عمده‌ترین علت برای افزایش و کاهش صعودی و نزولی افراد است. سعی در عالی بودن هفته به هفته غالبا منجر به ایجاد حس محرومیت، رنجش، حتی خشم یا افسردگی و به حداکثر رساندن افراط در خوردن یا ترک رژیم غذایی می‌شود.
ساختمان پزشکان
}