پاک‌کردن چروک‌های صورت در 10دقیقه

mousavi
طریقه از بین بردن چروک با کانسیلر

اگر پوست خشکی دارید، اول از همه باید به سراغ کرم مرطوبکننده بروید به خصوص برای زیر چشمها که احتمالا بیشتر هم خشک شدهاند.کانسیلری کرمی یا مایع که یک تا دو درجه روشنتر از رنگ پوست باشد برای پوشاندن سیاهیهای زیر چشم مناسب است. کانسیلر را از گوشه داخلی چشم در حوالی استخوان گرد زیر چشم بزنید، یادتان باشد که بهتر است که تنها به زیر خود چشم اکتفا نکنید بلکه باید کانسیلر از زیر پلک تا حدود نیم سانت زیر استخوان حدقه چشم را بپوشاند و به سمت شقیقهها محو شود. برای اینکه نتیجه بهتری بهدست بیاید از برسهای مخصوص کانسیلر استفاده کنید.

اصلاحکنندههای چشم سر بسیار ظریفی دارند و میتوان با آن خیلی دقیق منطقهای که میخواهیم را رنگ بزنیم. با این اصلاح کننده باید روی تیغه داخلی بینی به سمت چشم را کانسیلر بزنید. اگر خطوط قابل مشاهدهای زیر چشم دارید یا پوست این قسمت چروک خورده است باید با اصلاح کننده چشم روی این چروکها را بپوشانید تا دیگر فرورفته نباشد و پوست بالا بیاید و صاف شود. زدن روشنکننده به گوشه خارجی چشم را فراموش نکنید تا چشمها کمیبرجستهتر جلوه کنند.

با استفاده از انگشت میانی آرام به زیر چشم ضربه بزنید تا کانسیلرها جذب پوست شوند، یادتان باشد که نباید دست یا انگشت را روی پوست بکشید بلکه باید به طور ضربهای به سمت بیرون، کانسیلرها را پخش کنید و بعد همین حرکت را به طور برگشتی به سمت بینی تکرار کنید و تا جایی این کار را ادامه دهید که کاملا کانسیلر جذب پوست شود.

حالا با پودری که تن زرد دارد به طور کامل زیر چشم را بپوشانید تا نه تنها کانسیلر بهتر خود را نشان دهد بلکه دوام آن نیز بیشتر شود. البته پودر نمیگذارد کانسیلر رگه رگه شود و چروکهای زیر چشم مشخص شوند. برای این کار بهتر است از برسی با نوک گرد استفاده کنید(همانند برسهایی که برای سایه به کار میبرید) چراکه با استفاده از این برسها میتوان خیلی دقیقتر مواد آرایشی را روی پوست پخش کرد.

هرگونه قرمزی اطراف بینی را هم میتوانید با کانسیلر بپوشانید، کافی است برسی را که سر بسیار ظریف دارد انتخاب کنید تا بتوانید به خوبی به گوشههای بینی دسترسی داشتهباشید و تمام قرمزی‌‌ها و تیرگیها را با رنگ پوست هماهنگ کنید.

حالا به سراغ خطوط دور لب بروید، استفاده از کانسیلر در این منطقه کاری می کند که لبها برجستهتر و زیباتر جلوه کنند، همچنین وجود کانسیلر در این منطقه باعث میشود که رژ لب پخش نشود.با مداد روشن کننده چشم ، دوسوم قسمت پایینی لب را روشن کنید تا لبها برجسته و زیباتر جلوه کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ
نظرات