توصیه‌های غذایی دکتر محمدصادق کرمانی برای کاهش وزن

اخبار پزشکی و سلامت-دکتر محمد صادق کرمانی متخصص درمان چاقی و لاغری:دکتر محمد صادق کرمانی متخصص درمان چاقی و لاغری:برای لاغری نسخه‌های زیادی تجویز می‌شود.

توصیه‌های غذایی دکتر محمدصادق کرمانی برای کاهش وزن

دکتر محمد صادق کرمانی متخصص درمان چاقی و لاغری:

دکتر محمد صادق کرمانی متخصص درمان چاقی و لاغری:برای لاغری نسخه‌های زیادی تجویز می‌شود. رژیم غذایی یکی از مهم‌ترین و سالم‌ترین روش‌های لاغری است. کافی است موارد زیر را در رژیم غذایی روزانه‌تان رعایت کنید
۱- متابولیسم‌تان را افزایش دهید
متابولیسم سوخت و ساز و یا همان فرآیند بدن جهت تبدیل غذا به انرژی است. خوشبختانه راه‌های ساده‌ای برای افزایش سرعت موتور چربی‌سوز بدن وجود دارد.
مکمل‌ها
Fucoxanthin یک مکمل ساخته شده از جلبک خوراکی است که توانایی آن در سوزاندن چربی‌های ناحیه شکم ثابت شده. مقدار مصرف روزانه ۲۰۰ میلی‌گرم.
SachaInchi از دانه‌هایی که در رشته‌کوه‌های آند و یا جنگل‌های پرو می‌رویند، ساخته شده. این محصول سرشار است از ویتامین E و امگا-3s و همچنین موادی است که به سوزاندن چربی‌های ناحیه شکم کمک می‌کند. مقدار مصرف روزانه ۶۰۰ میلی‌گرم.
L-arginine مکملی است که در داروخانه‌ها موجود است و به بهبود متابولیسم کمک می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که ترکیب این مکمل و ورزش به تعادل هرمونی کمک کرده و باعث تقویت عضلات کمک می‌کند. مقدار مصرف ۲۰۰۰ میلی‌گرم ۳ بار در روز.
مصرف هر ۳ مکمل امکان‌پذیر بوده و توصیه می‌شود به همراه غذا مصرف شوند.
۲- مصرف پروتئین و سبزیجات بیشتر
مصرف سبزیجات با فیبر زیاد راه ساده‌ای است برای افزایش متابولیسم و همچنین کم کردن اشتها. همچنین مصرف پروتئین دو برابر کالری بیشتری نسبت به مصرف کربوهیدرات می‌سوزاند. مصرف ماهی‌های سالمون و هالیبوت دو بار در هفته در این امر شما را کمک خواهد کرد.
۳- بیشتر آب بنوشید
همه از فواید آب آگاه هستیم. اما آن چیزی که ممکن است ندانید فواید آب در کاهش وزن است. آنقدر آب بنوشید تا مطئمن شوید ادرارتان شفاف است. تحقیقات نشان می‌دهد نوشیدن ۵.۶ لیوان آب در روز کمک می‌کند تا ۲۰۰ کالری کمتر مصرف کنید

 
دکتر محمد صادق کرمانی متخصص درمان چاقی و لاغری در سال 1345 در دانشکده پزشکی پذیرفته شد و در سال 1352 از دانشکده پزشکی مدرک دکترای پزشکی‌ دریافت کرد. دکتر محمد صدق کرمانی از سال 1352 تا 1358 در بغداد مشغول طبابت بود. سال 1358 بعد از اقدام صدام به اعدام تعدادی از پزشکان متعهد، به سوریه هجرت کرد. چند ماه پس از اقامت در سوریه، به جمهوری اسلامی ایران بازگشت. او ‌پس از پایان جنگ مطب شخصی دایر کرد و به طبابت پرداخت. دکتر محمد صادق کرمانی در درمان چاقی و لاغری تبحر ویژ‌‌ای دارد.

امتياز 2 از 5 بر اساس نظر2 نفر
18172 | 1394/04/23 | کاهش وزن تناسب اندام

نظرات

محمد علی محمد نژاد

من دیابت نوع 2 دارم دارو هم مصرف نمی کنم در حقیقت خوردن دارو برایم چندش اور است میخوام یک روش طبیعی برای پائین امدن قند خونم معرفی کنید

الو دکتر

جهت دریافت مشاوره تلفنی از پزشکان وبسایت الو دکتر می توانید

روزهای : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 21 ازطریق تلفن ثابت با شماره تلفن  9099071353 تماس بگیرید

پزشکان وبسایت الو دکتر آماده پاسخگویی به سوالات شما میباشند .
ناشناس

برای رژیم لاغری یانوبت دراستان اهواز

زینب بالدی

اقای دکتر من اهواز هستم 100کیلو دارم 33سالمه خیلی از این وضعی ک هستم خستم

ساختمان پزشکان
}