نظرات دکتر علی سمیعی درباره کاهش وزن با فناوری مافوق صوت

اخبار پزشکی و سلامت-دکتر علی سمیعی، پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی:کاهش وزن باید آنقدر سریع باشد که انگیزه شما را در ادامه راه حفظ کند. هدف بسیاری از بیماران این است که ماهانه 6 تا 12 کیلوگرم وزن کم کنند.

نظرات دکتر علی سمیعی درباره کاهش وزن با فناوری مافوق صوت

دکتر علی سمیعی، پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی:
کاهش وزن باید آنقدر سریع باشد که انگیزه شما را در ادامه راه حفظ کند. هدف بسیاری از بیماران این است که ماهانه 6 تا 12 کیلوگرم وزن کم کنند. میزان کاهش وزن مورد انتظار بیمار در طول جلسات مشاوره مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. مقدار قطعی در پایان جلسات توسط پزشک مشاور محاسبه می‌شود. از این رو، بیمار از میزان کاهش وزن مورد نظرش در هر یک از مراحل برنامه مطلع خواهد بود. به طور کلی، برنامه‌های کاهش وزن به یک زمان معین نیاز دارند.
درمان اولتراسوند (مافوق صوت)
بیماران در آغاز تحت پروسه‌های درمانی ویژه‌ای قرار می‌گیرند. در این پروسه‌های درمانی از جدیدترین فناوری‌های پزشکی استفاده می‌شود. هدف اصلی این فناوری‌ها به شرح زیر است:
•    شکستن مقاومت بافت‌های چربی در برابر رژیم غذایی
•    بهبود کانتور بدن
•    بهبود انعطاف، استحکام و سفتی پوست
درمان پوست و بافت همبند
پروسه درمانی به صورت هفتگی و با استفاده از تجهیزات تخصصی انجام می‌گیرد. تجهیزات درمانی با تحریک پوست باعث فعال شدن سلول‌های فیبروبلاست در داخل پوست می‌شوند. فعالیت این سلول‌ها باعث تولید کلاژن و بافت الاستین جدید شده و استحکام و انعطاف پوست را افزایش می‌دهد. بافت سخت، کلسیفیه و ناهموار پوست نیز شکسته شده و بافت نرم‌تری در زیر آن شکل می‌گیرد. درناژ لنفاوی بافت همبند نیز در طول درمان بهبود می‌یابد. یکی از مزایای قابل توجه این جلسات درمانی، بهبود زیبایی ظاهری از طریق کاهش وزن است. بسیاری از بیماران اذعان می‌کنند که سریع‌تر از آنچه که تصور می‌کردند، کاهش وزن داشته‌اند.

دکتر علی سمیعی، پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی است. کاهش و افزایش وزن با آخرین متد علمی، درمان سلولیت و کاهش بافت چربی، جوان‌سازی پوست و افزایش کلاژن با متد جدید، تغذیه دیابت نوع ۲، دوران کهولت، شیرهی و بارداری، تغذیه دوران کودکی، تغذیه و رشد مناسب دوران بلوغ خدماتی است که در مرکز مشاوره، تغذیه و رژیم‌درمانی دکتر علی سمیعی ارائه می‌شود.

برای تماس با دکتر سمیعی می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02122785922

02122547573

آدرس:تهران، چهارراه پاسداران، خیابان دولت،بین چهارراه اختیاریه و دیباجی، بن بست هروی، نبش بانک آینده، ساختمان پزشکان هدیه، طبقه سوم

وب سایت


ارسال به دوستان از طریق
مطلب مفيد بود؟


ساختمان پزشکان