آب کردن چربی بازو ،به همین راحتی!

اگر از بازوهای خود ناراحت هستید و میخواهید چربی های بازوهایتان را آب کنید ادامخ این مطلب را بخوانید.

آب کردن چربی بازو ،به همین راحتی!

اندام زیبا و متناسب

یکی از دغدغه های افراد دارای اضافه وزن متناسب نبودن اندام می باشد که با روش های زیادی از جمله رژیم و ورزش میتوان به اندام ایده عال دست یافت.اما گاهی تجمع چربی در یک موضع از بدن کار را مشکل م یکند و برای آب کردن چربی ها نیاز به حرکات و تمرین های خاص می باشد.یکی از این مشکلات می تواند چربی های انباشته شده در بازو باشد.در ادامه این مطلب از الودکتر برای شما راه هایی را میگوییم که میتوانید به شکل دلخواه بازو دست یابید.ادامه مطلب را بخوانید.

آب کردن چربی های بازو

بازوهای چاق و افتاده مشکل بسیاری از زنان است که خواهان زیبایی و جذابیت بیشتر هستند. بازوها از جمله نقاطی از بدن هستند که لاغر کردن آن‌ها بسیار سخت است اما در اینجا 7 ترفند را به شما معرفی می‌کنیم که با آن‌ها می توانید بازوان خود را خوش فرم، ظریف و زیباتر کنید.

1-‌ اولین قدم برای کاهش وزن کنترل کالری مصرفی و افزایش فعالیت بدنی است. از این طریق شما می‌توانید چربی موجود در ماهیچه‌های بدن خود را کاهش دهید.

2- تحت هیچ شرایطی صبحانه‌تان را کنار نگذارید. خوردن صبحانه‌ای کامل در ابتدای روز از پرخوری شما در طول روز جلوگیری می‌کند.

3- در روز حداقل 8 لیوان آب بنوشید تا متابولیسم بدنتان افزایش یابد و چربی‌سوزی بیشتری داشته باشید.

4- ماساژ دادن بازو می‌تواند به چربی‌سوزی بدن کمک کند. ماساژ دادن بازوها زیر دوش آب گرم می‌تواند در درمان سلولیت و افزایش جریان خون بسیار موثر باشد.

5- ورزش شنا می‌تواند بیشترین تاثیر را در کوچک‌ کردن بازوان شما داشته باشد و هر سه عضله سر بازو را درگیر ‌کند. اگر سخت‌تان است که این روش را با سر انگشتان پا انجام دهید، می‌توانید در ابتدا با کمک زانو آن را انجام دهید.

6- یکی دیگر از ورزش‌های موثر در لاغر کردن بازوها چرخاندن بازوها از کتف به حالت دایره‌وار  در حالت ایستاده است. در انجام این کار باید دقت کنید که دستانتان از قسمت آرنج شکسته نشود.

7- طناب زدن یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای چربی‌سوزی عضلا ت بازو است. سعی کنید روزی 100 بار طناب بزنید و هنگام انجام آن دستان خود را تکان دهید.

آب کردن چربی شکم با 3 راهکار اصولی


320 | 1397/05/17 | لاغری بازو چربی

ساختمان پزشکان