روش جدید و بی نظیر لاغری با نعناع

روش های مختلفی برای لاغری ابداع شده است که یکی از آنها نعناع می باشد. محققان ایتالیایی دریافتند که نعناع تاثیر بسزایی در لاغری دارد. اگر قصد لاغر شدن دارید به شما توصیه می کنیم که حتما روش جدید لاغری با نعناع را تجربه کنید.

روش جدید و بی نظیر لاغری با نعناع

از بین روش های لاغری، روش های جدید در حال کشف هستند که از بین تمام این ها روش جدید و بی نظیر لاغری با نعناع طرفداران خود را جذب کرده است. اگر اطلاعات زیادی درباره لاغر شدن با نعناع ندارید این مقاله را بخوانید.

روش جدید لاغری با نعناع

محققان ایتالیایی دانشگاه ˈپادواˈ موفق به کشف مکانیزم جدیدی برای لاغر شدن با استفاده از منتول (جوهر نعناع ) کشف کردند.

محققان ایتالیایی دانشگاه پادوا به ریاست ˈمارکو روساتوˈ موفق به کشف مکانیزم لاغری از طریق استفاده از منتول شدند .این ماده گیاهی توان فریب دادن بدن افراد چاق را برای سوزاندن چربی ها از داخل با تولید حرارت و در نهایت لاغر شدن دارد.

منتول باعث ایجاد یک مکانیزم مولکولی می شود و بافت چرب سفید را به بافت چرب قهوه ای تبدیل می کند و از این طریق توان سوزاندن چربی های ذخیره

شده را از داخل دارد.

همه با خصوصیات منتول یا جوهر نعناع خشک آشنا هستند که وقتی با پوست و یا مخاط تماس پیدا می کند باعث ایجاد حس خنکی می شود. این ماده گیاهی می تواند با تحریک سلول های بافت چرب سفید آن را از داخل بسوزاند.

استفاده از این ماده عوارض جانبی برای انسان ندارد و می تواند راه حل حدیدی علیه چاقی باشد.

به عقیده محققان بافت چرب سفید دارای سنسورهایی است که توان حس کردن سرما را به طور مستقیم و بدون نیاز به میانجیگری سیستم عصبی دارد بنابراین می تواند توسط منتول و یا سلول های مشابه فعال شود و سوخت و ساز بدن و بافت چرب را افزایش دهند و چربی را از داخل با ایجاد حرارت بسوزانند.

چاقی یک بیماری است که می تواند به نوبه خود باعث بیماری های مهمی مانند دیابت و یا بیماری های قلبی و عروقی شود. در ایتالیا بیش از 33 درصد مردم اضافه وزن دارند .

لاغری سریع با رژیم سبزیجات

کاهو همراه خوب لاغری و تناسب اندام
ساختمان پزشکان
}