تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

با جوش شیرین می توانید بفهمید دختر باردارید یا پسر!

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

از لحظه ای که متوجه بارداری می شوید تا زمانی که سونوگرافی بتواند جنسیت جنین را مشخص کند، دل توی دلتان نیست که بدانید جنسیت جنین چیست! در این مطلب برای شما یک راهکار ساده ارائه می دهیم تا به سادگی بتوانید خودتان جنسیت جنین را مشخص کنید!

بسیاری از مردم هنگامی که با یک زن باردار روبرو می شوند نخستین سوالی که از او می پرسند این است که فرزندش پسر است یا  دختر، علاوه بر این خود والدین نیز علاقه دارند در روزهای اولیه از جنسیت کودکشان مطلع شوند به همین دلیل بسیاری از مادران باردار با کمک تست آمنیوسنتز و یا سونوگرافی از دختر یا پسر بودن جنین خود خبردار می شوند.

 

در اینجا به شما یک راه ساده و کم هزینه برای فهمیدن جنسیت کودک معرفی می کنیم. این تست به کمک جوش شیرین انجام می شود و در مورد این روش بارها در انجمن بارداری بحث شده است.

 

در این روش شما فقط به یک یا 2 قاشق غذاخوری جوش شیرین نیاز دارید.

مادر باردار ادرار خود را مانند آزمایشگاه در یک ظرف که جوش شیرین در آن وجود دارد بریزد البته بهتر است این آزمایش در صبح انجام شود زیرا ادرار در این زمان نسبتا رقیق بوده به همین دلیل نتیجه دقیق تری به دست می آید اگر پس از ترکیب شدن جوش شیرین و ادرار، حباب  در ظرف مشاهده شد نشانه پسربودن جنین و اگر هیچ واکنشی اتفاق نیفتند نشانه دختر بودن آن است.

 

البته ناگفته نماند در برخی موارد به دلیل آن که در برخی زنان باردار تغییرات هورمونی زیادی اتفاق می افتد ممکن است که نتیجه دقیق مشاهده نشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

تعیین جنسیت به روش مادربزرگ ها!
ساختمان پزشکان
}