تکنیکی ساده برای تشخیص عطر تقلبی و اصل

اگر میخواهید عطر بخرید و نگران تقلبی بودن آن هستید این مطلب را بخوانید تا با ترفندهای تشخیص عطر تقلبی و اصل آشنا شوید.

تکنیکی ساده برای تشخیص عطر تقلبی و اصل

همه ما دوست داریم زمانی که هزینه ای پرداخت می کنیم جنس با کیفیت در اختیارمان قرار گیرد. در این میان عطرها  از جمله اقلامی هستند که تشخیص اصل و تقلبی آن ها دشوار است. در این مطلب قصد داریم بهترین ترفندها بای تشخیص اصل یا تقلبی بودن عطر را آموزش می دهیم.

علائم روی کاغذ بسته بندی را چک کنید.

کاغذ سلفون عطرهای اصل کاملا به بسته چسبیده و هیچ عیب و نقصی ندارد. اگر روی کاغذ سلفون عیب و نقصی وجود داشته باشد نشانه جعلی بودن آن است.

خطوط اتصال بدون نقص

اگر درزهای سلفون روی پاکت به شکل نامنظم و نامناسبی به هم چسبیده باشند ( پهنای درزها زیاد باشد ) نتیجه می گیریم که عطر اصل نیست. درز سلفون روی عطرهای اورجینال بدون نقص هستند.

مقوای پاکت

مقوای بسته بندی های واقعی از جنس مرغوب هستند و طورری طراحی شده اند که بطری ادکلن را از آسیب حفظ کنند. به همین داخل آن به شکلی تعبیه شده که شیشه عطر را ثابت نگه دارد. رنگ مقوا باید کاملا سفید باشد.

لیبل ها و نوشته ها

در تصویر بالا به شکل دایره دقت کنید. فلشی که به سمت راست است باید تیره تر از فلشی که به سمت چپ است باشد. هنگام خرید حتما به وب سایت تولید کننده سر بزنید تا از صحت اطلاعات رویجعبه عطر اطمینان حاصل کنید. حتی کوچک ترین عدم تطبیق می تواند نشانه قلابی بودنش باشد.