لاغری آسان با عسل

مهرناز زاوه
چیزی که هرگز از عسل انتظار نمی‌رفت استفاده از آن برای کاهش وزن است. عسل با داشتن مواد غذایی کافی در طول رژیم باعث می‌شود چربی زیادی در بدن بسوزد و بدن به سرعت لاغر شده و در واقع به مهار اشتها و در نتیجه کاهش وزن منجر می‌شود.

چیزی که هرگز از عسل انتظار نمی‌رفت استفاده از آن برای کاهش وزن است. اگرچه عسل طعم شیرینی دارد و از مقدار زیادی قند تشکیل شده، اما نقش مهمی در رژیم غذایی ایفا می‌کند، چرا که فواید بسیاری داشته و با داشتن مواد غذایی کافی در طول رژیم باعث می‌شود چربی زیادی در بدن بسوزد و بدن به سرعت لاغر شده و در واقع به مهار اشتها و در نتیجه کاهش وزن منجر می‌شود.
رژیم‌های ساده با عسل را می‌توان بدون تلاش زیاد برای سوزاندن چربی به کار برد و با استفاده از عسل همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از غذاهای چرب می‌توان نتیجه‌ی بهتری گرفت زیرا عسل کالری رژیم را کاهش می‌دهد، هر چند یک قاشق عسل حاوی ۹۰ کالری است، برای حفظ وزن مصرف یک یا دو قاشق غذاخوری عسل در روز مفید است.
فردی که به دنبال یک برنامه تغذیه‌ای برای کاهش وزن است باید از خوردن عسل به تنهایی اجتناب کند زیرا خوردن عسل به تنهایی می‌تواند به افزایش وزن منجر شود. مصرف یک قاشق غذا‌خوری عسل با آب داغ قبل از صبحانه با معده خالی کمک می‌کند چربی‌های بدن بسوزند و وزن بدن کاهش یابد. همچنین نوشیدن عسل با آب لیمو و آب گرم هر روز صبح با معده خالی از نظر انرژی برای انجام فعالیت‌ها و کاهش وزن مفید است.


مصرف عسل و دارچین نیز به شیوه‌ای موثر به کاهش وزن کمک می‌کند. یک فنجان آب جوش با یک قاشق چای‌خوری دارچین و عسل ۴۰ دقیقه قبل از صبحانه و قبل از خواب برای بدن بسیار مفید است زیرا عسل و دارچین تعامل خوبی با هم دارند و به بهبود هضم غذا کمک می‌کنند و در نتیجه مانع از ذخیره چربی زیاد می‌شوند. تحقیقات نشان داده است که خوردن یک فنجان دارچین جوشانده با عسل در صبح به کاهش حس گرسنگی در طول روز و سوزاندن کالری بیشتر منجر شده و این یعنی یک راه طبیعی برای کاهش وزن. عسل غذای کنترل‌کننده حس گرسنگی است. 

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !
azshanbe img

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید


اگر می‌خواهید عسل را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید می‌توانید چند قطره از آن را در ماست کم چرب حل کنید و آن را با صبحانه میل کنید و یا چند قطره از آن را به یک لیوان شیر کم چرب اضافه کنید. 

مطلب مرتبط: 
با موز ۳ روزه لاغر شوید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ