درمان خانگی اضافه وزن با برگ‌ نعناع

mojtaba
اضافه ‌وزن ممکن است فقط به خاطر چربی زیاد در بدن باشد، اما دلیل مهم‌تر این مساله خوردن غذای زیاد و نداشتن رژیم غذایی متعادل است.

اضافه ‌وزن ممکن است فقط به خاطر چربی زیاد در بدن باشد، اما دلیل مهم‌تر این مساله خوردن غذای زیاد و نداشتن رژیم غذایی متعادل است. اگر مصرف کالری شما از میزانی که می‌سوزانید بیشتر است، میزان به‌جا مانده در قالب چربی در بدن‌تان ذخیره می‌شود. داشتن چربی خوب است اما مقدار زیاد آن باعث اضافه‌ وزن می‌شود. دکتر مایکل مورای، نویسنده کتاب «دایره‌المعارف درمان خانگی» چند درمان خانگی برای اضافه وزن پیشنهاد کرده است.
آب به اندازه بنوشید
نوشیدن ۸ تا ۱۰ لیوان آب در روز یکی از درمان‌های فوری اضافه وزن است. این مسئله در کم کردن وزن و سوزاندن کالری نیز تاثیر فراوانی دارد.
برگ‌ نعناع
سعی کنید با هر وعده‌ی غذایی، برگ‌های نعناع هم بخورید. نعناع تأثیر فراوانی در از بین بردن چربی دارد.

دکتر مایکل مورای، متخصص درمان خانگی
چای سبز
چای سبز دارای خواص بسیار مفیدی بوده که در کاهش وزن تاثیر زیادی دارد و متابولیسم بدن را نیز افزایش می‌دهد. اگر سوخت و ساز بدن ما خوب انجام شود، انرژی ما سریع‌تر سوزانده می‌شود.
مخلوط عسل و عصاره‌ی لیمو
عسل و عصاره‌ی لیمو یکی از بهترین ترکیباتی است که برای رفع چاقی به کار می‌رود. می‌توانید آن را با آب گرم مخلوط کرده و بنوشید.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.


ورزش
ورزش یکی از بهترین درمان‌های خانگی برای افزایش وزن است و برای آن‌که به نتایج مورد نظرتان برسید باید روزانه آن را انجام دهید.
عصاره‌ی میوه‌ها
نوشیدن اسموتی میوه‌ها هم راهی دیگر است که می‌توان آن را در خانه امتحان کرد. سعی کنید عصاره‌ای را امتحان کنید که سرشار از ویتامین و پروتئین است تا به بهترین نتایج برای کاهش وزن برسید.
ویتامین C
ویتامین C هم بهترین منبع برای کاهش وزن است. باید سعی کنید غذاهایی بخورید که سرشار از ویتامین C هستند.

اضافه وزن در بروز آرتروز چه اثری دارد؟

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ