افزایش چاقی شکمی

a.mahammadi
وقتیکه چربی در داخل شکم بالا می رود متاسفانه بیماریهای التهابی هم در افراد مختلف ممکن است ایجاد می شود

به نام خدا، من ناهید زندی هستم مشاور تغذیه و رژیم درمانی

امروز می خواهم در رابطه با خطرات بیماریهای مختلف در رابطه با چاقی شکمی صحبتی با هم داشته باشیم.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

یادمان باشد بواسطه افزایش چاقی شکمی یعنی همان چیزی که در نظر عموم جا می افتد افزایش توده در ناحیه شکم افراد ایجاد می شود وقتیکه چربی در داخل شکم بالا می رود متاسفانه بیماریهای التهابی هم در افراد مختلف ممکن است ایجاد می شود. اگر فردی دارای ژن دیابت باشد می تواند عامل تحریک کننده برای روشن شدن این ژن در این فرد باشد.

اگر افرادی که زمینه بیماریهای قلبی عروقی، گرفتگیها و سکته ها در خانواده هایشان وجود داشته باشد در این افراد می تواند این ژن روشن شود و کشف جدیدی که اخیرا انجام شده دیده شده چاقی های شکمی می تواند نسبت مستقیمی با خطر آلزایمر در افراد داشته باشد. در مطالعات اخیر دیده شده افزایش چربیهای شکمی مستقل از اینکه فرد چاق هست یا در مرحله اضافه وزن قرار دارد می تواند باعث افزایش هورمونهای التهاب زا باشد و دراین افراد متاسفانه خطر ابتلا به زوال عقل و یا آلزایمر حدود شش و سه دهم برابر افزایش پیدا می کند جدا از اینکه می تواند بیماریهای سرطان و بیماریهایی که می تواند باعث ایجاد التهاب در بافت ها می شود را نیز به همراه داشته باشد و این بیماریها را هم تشدید می کند پس یادمان باشد همیشه نسبت چاقیهای شکمی را کاملا به صورت مستقیم در نظر بگیریم و ورزشهایی که انجام می دهیم بتوانیم با این وسیله چاقیهای شکمی را هم کمتر کنیم.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ