دکتر آتوسا ضیغمی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر آتوسا ضیغمی متخصص و جراح گوش ،گلو و بینی ،سر و گردن در تهران می باشند.

سوابق تحصیلی دکتر ضیغمی

ایشان در سال  ۱۳۷۴ از رشته پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان بورد تخصصی گوش ، حلق و بینی ،جراحی سر و گردن را در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت نمودند.

سوابق علمی دکتر ضیغمی

ایشان ساله ست که عضو رسمی انجمن  راینولوژی ایران می باشند. ایشان در طی سال ها پیش تا کنون  از اعضای دائمی جامعه  گوش ، حلق و بینی ، سر و گردن ایران می باشند. ایشان دارای ۲۰ سال سابقه حرفه ای و هزاران جراحی موفق در کارنامه کاری خود می باشند.

خدمات دکتر ضیغمی

انجام جراحی  پلاستیک بینی با حفظ  فیزیولوژی و راه هوایی اصلاح انحراف تیغه بینی  ( سپتوپلاستی ) انجام جراحی  سر و گردن و تیروئید و حنجره انجام جراحی های روتین گوش و حلق و بینی انجام انواع جراحی های پلاستیک صورت انجام رینوپلاستی طبیعی و فانتزی انجام عمل جراحی زیبایی بینی فانکشنال بینی و اختلال در تنفس انجام عمل جراحی پلک بالا و پایین ( بلفاروپلاستی ) انجام عمل زیبایی لاله گوش ( اتوپلاستی ) و جراحی گوش برجسته از بین بردن سیاهی دور چشم از بین بردن پف زیر چشم لیفت صورت و گردن و غبغب، لیفت پیشانی و بالا کشیدن ابرو افتاده تزریق چربی در صورت و اندام های دیگر بدن تزریق ژل، و بوتاکس انجام پروتز گونه انجام پروتز چانه جراحی زیبایی چال گونه انجام عمل جراحی اندوسکوپی سینوس

چگونگی ارائه خدمات دکتر ضیغمی

دکتر آتوسا ضیغمی با بهره گیری از آخرین متد های انجام انواع  جراحی های  زیبایی در تهران و بکار گیری مدرن ترین و پیشرفته ترین  دستگاه های مورد نیاز توانسته اند از معروف ترین  ، بهترین و مورد اعتماد ترین پزشکان در این رشته باشند . جراحی های انجام شده توسط ایشان بوسیله استفاده از بهترین تکنیک های متناسب با فیزیولوژی بدن بیمار می باشد . در حال حاضر مراجعان زیادی هستند که تحت جراحی زیبایی توسط این پزشک قرار گرفته اند و رضایت کامل خود را اعلام می دارند.
  • تهران، خیابان پاسداران، نبش نیستان هفتم (حجت سوری)، مرکزخرید پاسداران، طبقه 4 واحد 39
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.