دکتر آرش نجف بیگی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی_ترمیمی و سوختگی دکتر نجف بیکی دکتر شناخته شده در بین مردم به واسطه سابقه درخشان و کاراهای موفقشان می باشند همچنین اعمال زیبایی اعمالی هستند که باید توسط جراح پلاستیک و زیبایی انجام شود. این رشته هیچ مقطع تخصصی در کشور ندارد. تنها افرادی مجاز به انجام این کار می باشند که فوق تخصص باشند. اسامی جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی کشور در انجام جراحان پلاستیک و زیبایی موجود میباشد. دکتر آرش نجف بیگی با سالها تجربه ، جراح پلاستیک و زیبایی با مدرک فوق تخصص و عضو هیئت علمی دانشگاه می تواند شما را در رفع مشکلات زیبایی و پلاستیک یاری دهند. همچنین میتوانید نمونه کارهای دکتررا در اینستاگرام و گالری تصاویر وبسایت ملاحظه نمایید.دکتر نجف بیگی هم اکنون دارای دو کلینیک در جردن و سعادت آباد می باشند.  

سوابق تحصیلی دکتر آرش نجف بیگی

ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه تهران دوره تخصص خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان شهدای تجریش گذراندند و مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی خود را در بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران که اولین مرکز جراحی پلاستیک کشور است به اتمام رساندند.  

سوابق علمی دکتر آرش نجف بیگی

عضو جراحان زیبایی و پلاستیک آمریکا می باشند. عضو هیات علمی دانشگاه تهران می باشند. عضو فعال جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند.  

خدمات

عمل زیبایی چانه لیفت صورت چال گونه تزریق ژل تزریق بوتاکس تزریق چربی جراحی لاغری شکم جراحی زیبایی سینه جراحی زیبایی باسن جراحی پهلو مزوتراپی PRP زیبایی بدون جراحی نخ اصلاح قوز بینی کوتاه کردن طول بینی کوچک کردن پهنا بینی گوشتی متقارن کردن بینی
  • مطب1:جردن،نرسیده به چهار راه جهان کودک،خیابان کیش،پلاک45،واحد7 مطب2:سعادت آباد،سرو شرقی،نرسیده به میدان فرهنگ،جنب بیمارستان پارسیان،پلاک 9،طبقه3
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.
سایر تخصص‌ها