دکتر آزیتا بهرام زادگان - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر آزیتا بهرام زادگان متخصص جراحی و درمان ریشه دندان دندان و ریشه دندان بخش مهمی از دهان است که نیاز به تحصیل و تخصص بسیار بالایی برای درمان دارد. دکتر آزیتا بهرام زادگان توانسته است چنین تحصیلی را برای خود انجام بدهد و در درمان انواع ریشه های دندان فعالیت می کند. همچنین وی کارهای دیگری هم برای دندان انجام می دهد و مطب مجهزی برای خود دارد. دکتر آزیتا بهرام زادگان توانسته است تاییدیه وزارت بهداشت را برای خود تایید کند و به وسیله آن مجهز ترین مطب و کادر را برای خود راه اندازی کرده است.

سوابق تحصیلی دکتر آزیتا بهرام زادگان

با توجه به فعالیت هایی که دکتر آزیتا بهرام زادگان انجام می دهد می توان گفت که دکتر آزیتا بهرام زادگان تخصص خود را در زمینه ریشه های دندان و ناهنجاری های دندان دریافت کرده است. هنوز اطلاعی برای فوق تخصص دکتر آزیتا بهرام زادگان وجود ندارد و تنها می توان به وجود تخصص آن در زمینه دندان اشاره کرد.

سوابق علمی دکتر آزیتا بهرام زادگان

دکتر آزیتا بهرام زادگان در زمینه های مختلفی از دندان فعالیت داشته است. وی تجربیات زیادی در مورد ارتودنسی اطفال، جرم گیری دندان و تمام مشکلات دندان به دست اورده است و به وسیله همان توانسته مقاله های مناسبی را در مورد ناهنجاری های دندان بیان کند. همچنین دکتر آزیتا بهرام زادگان به وسیله تخصص خود احتمالا استادیار برخی از درس ها در دانشگاه بوده است.

خدمات دکتر آزیتا بهرام زادگان

  • وی می تواند انواع ناهنجاری های دندان را برای شما تشخیص بدهد که این خود کار بسیار سختی است که کادر دکتر آزیتا بهرام زادگان قادر به انجام است.
  • مهم ترین خدمات دکتر آزیتا بهرام زادگان، درمان تمام ریشه های دندان است که در هر مطبی نمی توان چنین امکانی را مشاهده کرد.
  • همچنین کادر دکتر آزیتا بهرام زادگان قادر است که ارتودنسی برای اطفال و دیگر سنین هم انجام بدهد که قابلیت مناسبی به حساب می آید.
 
مشاهده بیشتر
  • تهران، منطقه سوم، میرداماد، خیابان بهروز، خیابان دفتری شرقی، پلاک سوم، طبقه اول، واحد هشت
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.