دکتر ابراهیم شهسواری - معرفی پزشکان الودکتر
جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در تهران می باشند . ایشان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز نمودند و بیش از ۵ هزار جراحی موفق بینی داشته اند.

خدمات دکتر ابراهیم شهسواری:

انجام جراحی بینی زیبایی  استخوانی، گوشتی جراحی انحراف بینی و بینی کج جراحی بینی شکسته و جا انداختن بینی شکسته قرینه سازی سوراخ بینی عمل شده تقویت غضروف بینی جراحی غده تیروئید تشخیص ، درمان و جراحی تومور پاروتید تشخیص و درمان سرطان حنجره درمان عفونت غدد لنفاوی جراحی زیبایی پلک و پف زیر چشم انجام پروتز و زیبایی گونه انجام جراحی پروتز چانه انجام تزریق ژل و چربی در صورت تزریق فیلر در لب انجام جوانسازی ابرو با بوتاکس انجام بوتاکس صورت زیبایی و پروتز سینه انجام لیفتینگ  و جوانسازی صورت

خدمات توسط دکتر ابراهیم شهسواری:

سرطان غده بزاقی پاروتید:غدد بزاقی پاروتید در زیر زبان و تحت فکی  می باشد.وظیفه مهم این غده ترشح بزاق بوده تا رطوبت کافی برای دهان و بلع غذا را تهیه نماید و داخل دهان را از رشد انواع باکتری ها مصون دارد. در بیشتر موارد سرطان این غده و نیز غده های بزاقی دیگر خوش خیم است و توانایی متاستاز و سرایت به بافت های دیگر بدن را دارا نمی باشد. این بیماری با علائمی مانند: حساس درد در دهان ، مشکل در باز کردن دهان ، توده و یا ورم در نزدیکی فک و گردن و دهان ، گرفتگی یا احتقاق بینی–، بی حسی در بخش هایی از صورت ، ضعف عضلات در یک طرف صورت قابل تشخیص می باشد.بعد از تشخیص بیماری اولین قدم مراجعه به یک جراح  متخصص سر و گردن  است تا بتواند کمک شایانی در درمان شما انجام دهد. دکتر ابراهیم شهسواری پیشنهاد بسیار مناسبی در این زمینه است  ، چرا که ایشان با زبر دستی و مهارت بالا در پی جلب اعتماد بیمار با تمام تلاش ، همه توان خود را به  منظور درمان بیمار بکار می گیرد. پس می توانید با اطمینان خاطر به دکتر شهسواری مراجعه  کرده و به درمان خود امیدوار باشید.
  • تهران، میدان ونک، خیابان صانعی شرقی، پلاک 26 - کلینیک مریم، طبقه 3، واحد 5
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.