دکتر ابوالفضل عبد یزدانی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر ابوالفضل عبد یزدانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی دکتر ابوالفضل عبد یزدانی تا کنون عمل های زیادی در حوزه های بینی و فک و صورت و اندام انجام داده اند.ساعت کاری ایشان از شنبه تا پنجشنبه در نوبت های عصر و صبح می باشند بیماران می بایست قبل از مراجعه به مطب به صورت تلفنی وقت رزرو کنند.نمونه کارهای موفق ایشان در سایت های فارسی موجود است و بیمارن میتوانند آن هارا مشاهده کنند و با نحوه عمل دکتر عبدیزدانی آشنا شوند. همچنین نظرات موجود از بیماران مراجعه کننده به ایشان در سایت های معتبر موجود است.دکتر عبد یزدانی در مطبشان انواع کار های زیبایی را با روش های نوین و جدید انجام میدهند که این خود باعث مورد استقبال گرفتنشان از طرف مردم شده است از طرفی سابقه درخشان ایشان خود مهر تاییدی بر شناخته شدن ایشان می باشد.  

سوابق تحصیلی دکتر ابوالفضل عبدیزدانی

دکتر عبد یزدانی دوره تخصصی خود در رشته جراحی عمومی و دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را گذرانده اند.  

سوابق علمی دکتر ابوالفضل عبد یزدانی

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی می باشند. عمل های زیبایی و ترمیمی متعدد موفق انجام دادند. عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.  

خدمات

کاشت و ترمیم مو لیفت پیشانی لیفت ابرو لیف صورت و گردن جراحی پلک جراحی بینی جراحی چانه جراحی گوش جراحی ارتوگناتیک تزریق بوتاکس پروتز صورت تزریق چربی و فیلر جوانسازی پوست لیبوساکشن صورت و گردن ترمیم شکاف لب و کام بازسازی سر و صورت جراحی دست جراحی پیوند و میکروسکوپیک بازسازی سوختگی ها ترمیم اسکار جراحی سرطان های پوست بازسازی گوش باز سازی اندام ها لیبوساکشن بازو لیفت بازو لیفت ران ورید های عنکبوتی لیبوساکشن اعمال بعد از جراحی کاهش وزن آبدومینوپلاستی
مشاهده بیشتر
  • تهران،خیابان ولی عصر،بالاتر از پارک ملت،بالاتر از جام جم،روبروی باشگاه خبرنگاران جوان،مجتمع جم،طبقه سوم،واحد پنجم
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.