دکتر امید ابراهیمی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر امید ابراهیمی، متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در تهران می باشند.ایشان متولد سال ۱۳۵۱ هستند. از بارزه و شهرت دکتر امید ابراهیمی  صداقت در کلام، تلاش برای حفظ  سلامت بیمار، وجدان بالای کاری است . و البته ایشان هرگز منافع خود را بر بیمارانش ترجیح نمی دهند. ایشان یکی از بهترین جراحان بینی تهران و البته ایران می باشند که به شکل کاملا علمی و تخصصی و همگام با متدهای روز دنیا در انجام جراحی های زیبایی فعالیت دارند.

سوابق تحصیلی دکتر امید ابراهیمی

ایشان در سال  ۱۳۶۹ با رتبه تک رقمی ۶ در دانشگاه تهران پذیرفته شدند. و در سال۱۳۷۱ از رشته دکترای عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک فارغ التحصیلی را دریافت نمودند. ایشان تحصیلات تکمیلی خود را در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه شهید بهشتی تهران ادامه دادند و در آن فارغ التحصیل شدند. ایشان در دوره های مختلف عمل جراحی زیبایی بینی و صورت شرکت کردند و رتبه برتر را بدست آوردند و مدارک آن را نیز دریافت نمودند.

سوابق علمی دکتر امید ابراهیمی

ایشان در سال ۱۳۸۳توانستند موفق به کسب رتبه نخست بورد تخصصی گوش و حلق و بینی شوند. ایشان  بیش از ۶ هزار عمل جراحی زیبایی صورت و سرو گردن را  در طول ۱۶ سال سابقه بصورت  موفقیت آمیز در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

خدمات دکتر امید ابراهیمی

جراحی زیبایی بینی جراحی حلق سوم انجام عمل زیبایی لاله گوش و گوش برجسته درمان آفت دهان آمیلوبلاستوما ورم لوزه جراحی زیبایی پلک انجام پروتز گونه جراحی برجسته کردن گونه جا انداختن و عمل شکستگی بینی انحراف تیغه بینی جراحی برجسته کردن چانه تزریق چربی به صورت عمل پلیپ بینی سندرم منییر التهاب حنجره عفونت گوش میانی اپی گلوتیت سوزش دهان سرطان هیپوفارنکس سرفه مزمن سرگیجه سرگیجه وضعیتی درمان عفونت و سرطان غدد لنفاوی
مشاهده بیشتر
  • تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از میدان ونک، روبروی بیمارستان دی، خیابان دوم گاندی، پلاک ۸
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.