برای جوانسازی دست و گردن از چه روش هایی استفاده شود بهتر است و جوابدهی بهتری دارد؟ - امیرهوشنگ احسانی

برای جوانسازی دست و گردن از چه روش هایی استفاده شود بهتر است و جوابدهی بهتری دارد؟

برای جوانسازی دست و گردن از چه روش هایی استفاده شود بهتر است و جوابدهی بهتری دارد؟

جوانسازی دست ها:

دکتر امیرهوشنگ احسانی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر امیرهوشنگ احسانی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

در سال های اخیر جوانسازی دست و گردن اهمیت زیادی پیدا کرده است، از مشکلاتی که برای دست ممکن است رخ دهد لک در اثر آفتاب، کک و مک و لک هایی است که پشت دست خانم ها و آقایان بروز پیدا می کنند که با لیزر قابل درمان هستند. یک عارضه مهمتر که مراجعه بیشتری هم در این زمینه داریم وجود چروک هایی در پشت دست یا مشخص تر شدن رگ های پشت دست است که این به خاطر کم شدن چربی بافت زیر پوست همراه با افزایش سن بعد از 60-55 سالگی اتفاق می افتد. یکی از درمان ها استفاده از پر کننده ها، استفاده از چربی خود فرد برای درمان کم شدن چربی خود بدن و دیگری فیلرها یا ژل ها هستند.

لیزرهای جوانسازی از جمله لیزر فرکشنال، لیزر آر اف فرکشنال و انواع دیگر لیزر می تواند در افزایش کلاژن سازی پوست دست موثر باشند و قوام  پوست را بهتر کنند.

جوانسازی گردن:

در مورد گردن، بیشتر خطوط و چروک هایی که اتفاق می افتد مد نظر است. به مدت 20 سال است که از بوتاکس برای جوانسازی گردن استفاده می شود. اما باید به این نکته اشاره کنم که برای انجام این کار یعنی تزریق بوتاکس به گردن باید دقت زیادی به خرج داد؛ چرا که اگر یک مقدار دوز بوتاکس کم و زیاد شود ممکن است باعث آسیب تارهای صوتی فرد شود. ولی می توان از تزریق بوتاکس و لیفت با نخ برای چین و چروک گردن و چین هایی که به صورت عمودی در گردن اتفاق می افتند، استفاده کرد.

دکتر امیرهوشنگ احسانی

پیشینه تحصیلی دکتر امیرهوشنگ احسانی دکتر امیر هوشنگ احسانی متخصص بیماری های پوست (درماتولوژی)، تحصیلات پزشکی عمومی خود را در سال 1378 و در یکی از معتبرترین دانشگاه های علوم...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • لغو پاسخ
دکتر امیرهوشنگ احسانی