دکتر امیر کامیار خضری - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر امیر کامیار خضری متخصص ارتودنسی و در تهران به دنیا آمده است. او در دبیرستان دانش تهران درس خوانده است.

سوابق تحصیلی دکتر امیر کامیار خضری

دکتر امیر کامیار خضری تحصیلات اولیه خود را در دانشکده پزشکی قزوین طی کرد. او تا سال 1379 در همان دانشکده مشغول به تحصیل بود و سپس با رتبه اول آن دانشکده را ترک کرد. بخش جالب تر در مورد دکتر امیر کامیار خضری این است که وی رتبه اول ارتودنسی را هم به دست آورد. وی بعد از خروج از دانشکده قزوین در آزمون ارتودنسی شرکت کرد و توانست رتبه اول را به دست بیاورد. مانند بسیاری از پزشک های دیگر دکتر امیر کامیار خضری دوره تخصصی ارتودنسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران طی کرد و تا سال 1383 تحت تعلیم بود. دکتر امیر کامیار خضری در دوره تحصیل خود در تخصصی ارتودنسی رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رتبه دوم کشوری را برای خود به دست آورد.

سوابق علمی دکتر امیر کامیار خضری

دکتر امیر کامیار خضری در دوره تحصیل خود تخصصی ترین مقاله ها را در مورد ارتودنسی فراهم کرده است و در رزومه های دانشگاهی وی وجود دارد. همچنین دکتر امیر کامیار خضری عضو انجمن ارتودنسی ایران می باشد و دارای سواد بالایی از دندان و انواع ارتودنسی ها می باشد. در کنار تمامی این ها می توان به برخی مقاله های کوتاه منتشر شده از خود دکتر امیر کامیار خضری هم اشاره کرد.

خدمات دکتر امیر کامیار خضری

  • در مطب دکتر امیر کامیار خضری تمام ارتودنسی های لازم و انواع ارتودنسی ها برای بیمار انجام می شود.
  • مطب دکتر امیر کامیار خضری دارای کامل ترین و یکی از تخصصی ترین بورد و کادر های لازم برای ارتودنسی و دیگر موارد در دندان ها می باشد.
  • در کلینیک دکتر امیر کامیار خضری، ویزیت کاملا رایگان است و حتی در مواقع لازم مشاوره های رایگانی هم برای بیمار انجام می شود و نیاز به پرداخت هزینه ای نیست.
  • علاوه بر ارتودنسی، دکتر امیر کامیار خضری بیماری های دیگری هم در دهان را درمان می کند. مثلا برای انجام ارتودنسی نیاز به درمان بیماری های موجود در دندان ها دارد که قابل انجام بر روی بیمار می باشد.
  • جنسی که از آن برای ارتودنسی استفاده می شود کاملا مناسب است و بیمار نیز می تواند اطمینان کامل را داشته باشد.
 
  • تهران، خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان فرخ، طبقه اول
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.