دکتر بهزاد جزایری - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر بهزاد جزایری متخصص جراحی عمومی و عروق می باشد که تحصیلات بسیار قوی در زمینه جراحی های عمومی داشته است.

سوابق تحصیلی دکتر بهزاد جزایری

طبق معلوماتی که در سایت خود دکتر بهزاد جزایری درج شده است، دکتر بهزاد جزایری بخشی از تجربیات و تحصیلات خود را در کالج های انگلستان طی کرده است و بیشتر تجربه های خود را از آنجا، وارد ایران و بیمارستان دی در تهران کرده است. دکتر بهزاد جزایری فوق تخصص جراحی عمومی را دارد و تحصیلات خود را به اتمام رسانده و اکنون تنها کارهای پزشکی را انجام می دهد. تنها در مورد تحصیلات دکتر بهزاد جزایری در کالج های انگلستان مطلب به میان آمده است و تحقیقات کامل تری در مورد آن وجود ندارد.

سوابق علمی دکتر بهزاد جزایری

دکتر بهزاد جزایری یکی از مفتخران ایرانی است زیرا سوابق علمی بسیار زیادی دارد. وی عضو انجمن جراحان کالج انگلستان می باشد و در آنجا حرف های زیادی زده است. همین عضو بودن و تجربیات باعث شده است که دکتر بهزاد جزایری وضعیت علمی و تجربی بیمارستان دی در تهران را هم بهتر کند زیرا در انجمن جراحان بیمارستان دی تهران هم عضو می باشد. همچنین دکتر بهزاد جزایری نظراتی را به عنوان کارهای تجربی بیان کرده است که همگی دقیق بوده اند و بیمارستان های تهران استفاده زیادی از مقاله های علمی وی کرده اند.

خدمات دکتر بهزاد جزایری

  • در مطب دکتر بهزاد جزایری لیزر داخلی رگ ها انجام می شود و شخصی که رگ های گرفته شده دارد می تواند به مطب دکتر بهزاد جزایری مراجعه کند.
  • دکتر بهزاد جزایری تسلط کاملی بر روی رگ ها دارد. به همین دلیل می تواند واریس را هم درمان کند و بخش جالب اینجا است که درمان واریس در مطب دکتر بهزاد جزایری نیازی به جراحی ندارد.
  • دکتر بهزاد جزایری می تواند داپلررنگی را برای بیماران خود انجام بدهد.
  • تمامی جراحی های عمومی لازم بر روی بیماران با بالاترین دقت انجام می شود. کادری که برای جراحی های بیماران وجود دارند همگی آموزش دیده و آگاه هستند به همین دلیل ریسک انجام جراحی بسیار پایین تر می آید.
  • مطب دکتر بهزاد جزایری دارای کامل ترین و تخصصی ترین بورد و کادر برای جراحی های عمومی و پژوهش بر روی عروق بدن می باشد که این خود یکی از مزیت های این مطب نسبت به دیگر مطب ها می باشد.
مشاهده بیشتر
  • تهران - خ ولیعصر - ساختمان پزشکان دی - روبروی بیمارستان دی - شماره 1225
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.