دکتر بهنام مقدادی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر بهنام مقدادی از بهترین متخصصان در زمینه کودکان و نوزادان می باشند .

سوابق تحصیلی دکتر بهنام مقدادی

ایشان موفق به پذیرش در رشته دکترای عمومی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدند و توانستند در سال ۱۳۷۵ از این رشته فارغ التحصیل شوند . همچنین ایشان توانستند در سال ۱۳۸۱ مدرک فارغ التحصیلی خود را در رشته تخصصی کودکان دریافت نمایند و مدرک بورد تخصصی این رشته را نیز دارا هستند . ایشان همچنین دوره های آموزشی در زمینه های پایش رشد و نمو و تغذیه و اختلالات بلوغ را گذرانده اند و مدرک آن را دریافت نموده اند .

سوابق تحصیلی دکتر بهنام مقدادی

ایشان سابقه تدریس در دانشگاه علوم پزشکی کردستان به عنوان مدیر گروه آموزشی دوره فیزیو پاتولوژی را دارا هستند . ایشان در چند سال اخیر سمت ریاست انجمن دیابت استان کردستان را برعهده داشتند . ایشان همچنین عضو انجمن پزشکان کودکان هستند . دکتر بهنام مقدادی سابقه بیش از 10 سال فعالیت در بخش های تخصصی و بخش های مراقبت ویژه اطفال و نوزادان بیمارستان های تامین اجتماعی و بعثت سنندج را داشته اند . ایشان نماینده و مشاور پزشک متخصص کودکان ونوزادان اداره پزشکی قانونی استان کردستان بوده اند . ایشان تحقیقات زیادی در زمینه های : اختلالات  آسماتیک و آلرژیک و بیماریهای مزمن تنفسی ، اختلالات ناشی از سو تغذیه و بیماریهای مزمن گوارشی ، اختلالات دستگاه ادراری نظیر سنگهای کلیوی و ریفلاکس کلیوی انجام داده اند و نتایج بسیار مهمی را کسب نموده اند .

خدمات دکتر بهنام مقدادی

تشخیص و درمان بیماریهای عفونی و تب دار تشخیص و درمان اختلالات رشد و بلوغ نظیر کوتاهی قد و بلوغ زودرس تشخیص و درمان اختلالات اسماتیک والرژیک نظیر آلرژیهای فصلی و آلرژیهای دستگاه گوارشی تشخیص و درمان اختلالات نمو مغزی و عقب ماندگی ذهنی نظیر اختلال در تکلم  یادگیری و.. پایش مراحل رشد و نمو نوزادان
  • میدان رسالت، فرجام غربی، تقاطع فرجام و شهید آیت، میدان صدم، ساختمان پزشکان نگین، واحد 3
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.