دکتر بیژن گیلانی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر بیژن گیلانی

دکتر بیژن گیلانی متخصص روانشناسی بالینی در تهران می باشند.

سوابق علمی دکتر گیلانی:

ایشان مدرک کارشناسی روانشناسی را در دانشگاه کالیفرنیا آمریکا دریافت کردند. همچنین ایشان مدرک کارشناسی ارشد را هم در رشته روانشناسی پزشکی ودر همان دانشگاه دریافت نمودند. ایشان مقطع دکترا را در رشته روانشناسی بالینی در دانشگاه کالیفرنیا گذراندند.

سوابق علمی دکتر گیلانی:

ایشان مشاور پایان نامه های فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد، دکترا یا فوق دکترا رشته روان شناسی می باشند. ایشان استادیار گروه روانپزشکی دانشگاه تهران می باشند. ایشان در سال ۱۳۸۵  معاون آموزشي دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران بوده اند. دکتر گیلانی از سال ۱۹۷۰ تا کنون از اعضای ا نجمن روانشناسي آمريكا  بوده اند. ایشان از سال ۱۳۵۴ تا کنون  عضو داٌئمی انجمن روانشناسي ايران می باشند. ایشان از سال ۱۹۷۴ تا کنون از اعضای انجمن پیشرفت های رفتار درمانی آمریکا می باشند. ایشان برگزار کننده همایش "اضطراب پس از جنگ." سمپوزیوم بررسی عوارض عصبی و روانی ناشی از جنگ می باشند.

خدمات دکتر بیژن گیلانی:

مشاوره و روان درمانی بزرگسال مشاوره و روان درمانی کودک و نوجوان مشاوره خانواده مشاوره پیش از ازدواج زوج درمانی تشخیص و درمان اختلالات جنسی، سنجش هوش و استعدادیابی مشاوره تحصیلی و شغلی درمان مشکلات یادگیری بیش فعالی فرایند کودک پروری اختلال شخصیت درمان افسردگی حاد اختلالات استرس و اضطراب تحلیل رفتار متقابل مهارت حل مسئله استرس پس از تروما درمان اختلالات دوقطبی اختلالات وسواس فکری و عملی

چگونگی ارائه خدمات دکتر گیلانی:

استرس پس از تروما: استرس پس از تروما ممکن است برای هر کسی و در هر زمانی روی دهد. اشخاص مبتلا به اختلال استرس پس ازتروما تلاش می کنند که رویداد وحشت آور و مرگ بار را فراموش کنند اما نمی توانند. این حالت نوعی ضایعه یا سندروم است که در آن حادثه استرس زا مکرراٌ در جلوی چشم ظاهر می شود.این نوع استرس در بیداری به شکل خاطره و در خواب به شکل کابوس تکرار میشود. این امر می تواند به بی‌خوابی، اضطراب، درد بدنی، مشکل تمرکز حواس و انزوا بیانجامد. برای درمان این سندروم معاینه دقیق ضروریست و نیاز است که حتما معاینه کاملی توسط روانپزشک انجام شود.دکتر بیژن گیلانی پزشک باتجربه ای که در راه درمان بیماری ها و روانشناسی عمر خود را گذرانده است، این توانایی را داراست که با استفاده از فنون عمیق روانشناسی به درمان بیماران از جمله بیماران مستعداسترس پس از تروما بپردازند.        
  • تهران، خیابان ملاصدرا، شيراز شمالی، بن بست شارمد، پلاک 6
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.