دکتر جواد رحمتی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر جواد رحمتی

دکتر جواد رحمتی، فوق تخصص جراحی  پلاستیک وجراحی زیبایی و ترمیمی در تهران می باشد که عضو آکادمی  جراحان  پلاستیک و زیبایی  ایران است.

خدمات دکتر جواد رحمتی:

جراحی بینی جراحی پلک جراحی شکم جراحی صورت جراحی سینه تزریق بوتاکس تزریق ژل لیفت صورت لیفت گردن لیفت ابرو و پیشانی پروتز گونه و چانه برداشتن خال و زگیل درمان ضایعات پوستی خدمات پاک سازی و لایه برداری پوست هایفوتراپی شفاف سازی پوست درمان عروق مویرگی و واریسی ترمیم بینی عمل شده جراحی سرپایی خال و میخچه جراحی گوش های برجسته تزریق چربی

چگونگی ارائه خدمات توسط دکتر جواد رحمتی:

جراحی پلک : جراحی زیبایی پلک یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی ست که تاثیرات شگرفی بر شادابی  و گیرایی چهره دارد. همچنین می توان میدان دید را با رفع افتادگی های شدید پلک بهبود بخشید و در طی چند ساعت چشم های خسته و پف کرده را به چشمانی جوان و جذاب تبدیل کرد. انجام جراحی پلک به سن وسال ربطی ندارد و در همه سنین میتوان آن را انجام داد . دکتر جواد رحمتی فوق تخصص  پلاستیک و جراح زیبایی  با داشتن تجربه بالا در زمینه جراحی زیبایی پلک در طی سالها توانسته است رضایت مراجعان خود را جلب کند .این پزشک با بکار گیری روش های نوین علمی اقدام به ایجاد طرح زیبایی از گیرایی چشمان شما می کند.  اگر شما هم از پوف کردگی چشمان خود ناراضی هستید، میتوانید دکترجواد رحمتی را برای برگرداندن جذابیت چشمانتان انتخاب کنید. جراحی گوش های برجسته:اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش برجسته ، روشی ست که در آن سایزو حالت گوش ها تغییر میکند. اگر گوش ها برجسته باشد با بخیه زدن غضروف میتوان آنها را به سر نزدیک کرد تا باعث  زیبایی وافزایش اعتماد به نفس شود. هم چنین گوش های برجسته قرینگی زیادی باهم ندارند که با جراحی می توان آن ها را با هم قرینه کرد. دکتر جواد رحمتی پزشک توانمندی اند که جراحی زیبایی گوش برجسته را بسیار زیبا و در کمال مهارت و حاذقیت انجام می دهند و زیبایی و اعتماد نفس را با اطمینان به شما هدیه می دهند.  
مشاهده بیشتر
  • تهران، تقاطع بلوار آفریقا، میرداماد، ضلع جنوب شرقی، پلاک 400، مرکز جراحی آلفا، طبقه اول
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.