دکتر حامد عباسی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر حامد عباسی جراح و متخصص حلق و گوش بینی, جراح پلاستیک بینی و صورت دکتر حامد عباسی از پزشکان حرفه ای و مشهور در رشته خود می باشند. زمان ها حضور ایشان در مطب به صورت شنبه ها دوشنبه ها و چهار شنبه ها از ساعت چهار بعد از ظهر الی هشت شب می باشد.ساعات حضور ایشان در مطب و موقعیت مکانی بسیار عالی ایشان امکان دسترسی مراجعه کنندگان به ایشان را آسان و راحت تر کرده است. حتما قبل از مراجعه به مطب ایشان وقت قبلی دریافت نمایید .شما میتوانید با مراجعه به وب سایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی نظرات مثبت بیماران دکتر حامد عباسی و هم چنین خدمات ایشان را مشاهده کرده و از مراجعه بهدکتر عباسی اطمینان خاطر حاصل فرمایید. دارای مراجعین بسیار زیادی از داخل و خارج کشور می باشند.

سوابق علمی دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی دارای چندین مقاله ثبت شده در سایت ها و شبکه های اجتماعی داخلی می باشند. ایشان در کنگره ها و کنفرانس های داخلی  و خارجی شرکت داشتند  و هم چنین این کنگره ها سخنرانی نیز داشته اند. عضو مرکز تحقیقات راینولوژی ایران می باشند. دکتر عباسی عضو انجمن مرکز تحقیقات راینولوژی ایران می باشند. دارای دانشنامه تخصصی گوش ,حلقو بینی و جراحی سر و گردن می باشند.

سوابق تحصیلی دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی دارای مدرک دکتر عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند . ایشان مدرک تخصص خود را در رشته گوش حلق و بینی وجراح پلاستیک بینی و صورت از دانشگاه غلوم پزشکی اصفهان دریافت نموده اند.ایشان دارای بورد تخصصی می باشند.

خدمات

  • جراحی استنوتومی بینی
  • جراحی بینی منگنه ای یا کلیپسی
  • جراحی همزمان زیبایی و شکستگی بینی
  • بدنسازی بعد از عمل جراحی بینی
 
مشاهده بیشتر
  • استان تهران  - شهر تهران -  خیابان ولی عصر - نرسیده به میدان تجریش - نبش خیابان طوسی -  برج فردوس - طبقه چهارم - واحد نوزده
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.