دکتر حسین صدری - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر حسین صدری متخصص رادیولوژی و سونوگرافی جنین و بزرگسالان در تهران می باشند .ایشان دارای کلینیک بزرگ رادیولوژی و سونو گرافی صدری در تهران می باشند که دارای پرسنل مجرب بوده و ۲۵ سال سابقه خوش نامی را با خود به همراه دارد .

خدمات دکتر حسین صدری در کلینیک

انجام غربالگری سه ماهه اول و دوم جنین انجام اکو کاردیو گرافی قلب جنین انجام سونو گرافی سه بعدی و چهار بعدی جنین انجام سونو گرافی تعیین جنسیت انجام رادیو لوژی رنگی رحم و لوله های رحمی ترانس واژینال انجام سونو گرافی های پستان و الاستو گرافی انجام سونو گرافی های رحم و ضمائم ماموگرافی عکس برداری مثانه و مجاری ادراری کالر داپلر انجام عکس برداری سیستم گوارشی انجام سونو گرافی لگن ، نسوج نرم و شکم انجام سونو گرافی تیروئید و غدد بزاقی داپلر کاروتید و داپلر رنگی عروق گردن ام_آر_آِی سی تی اسکن

چگونگی ارائه خدمات دکتر حسین صدری

سونوگرافی جنین : یکی از مسائلی که امروزه اهمیت زیادی برای زنان باردار دارد، انجام سونوگرافی در زمان حاملگی و بارداری می باشد . با استفاده از سونو گرافی می توان به مواردی نظیر:  بررسی سن دقیق بارداری ، سلامت و وضعیت جنین ، نحوه قرارگیری جنین در رحم مادر جهت بررسی امکان انجام زایمان به صورت طبیعی ، جنسیت جنین ، بررسی رشد جنین  دست یافت . جنسیت جنین از هفته ۱۶ تا ۲۰ بارداری توسط سونو گرافی قابل تشخیص است  اما به منظور جلو گیری از اشتباهات احتمالی بهتر است در هفته های ۱۸ تا ۲۰ بارداری برای تعیین جنسیت جنین برای سونوگرافی اقدام گردد . لازم به ذکر است که بررسی هر یک از فاکتور ها در سونو گرافی به طور صحیح بستگی به مواردی مانند: دقت دستگاه سونوگرافی ، پزشک سونوگرافی ، تکامل و رشد کافی جنین و نیز به شرایط  قرارگیری جنین در رحم مادر دارد.  مرکز سونوگرافی و رادیو لوژی دکترحسین  صدری ، از بهترین و معتمد ترین مراکز انجام سونوگرافی و رادیولوژی می باشد و این برتر بودن  را به صورت کاملا تجربی ، با دارا بودن رضایت اکثریت مراجعان خود به اثبات رسانده است . در این مرکز که به مدیریت دکتر حسین صدری اداره می شود ، پیشرفته ترین و بهترین دستگاه ها ی تصویر برداری روز جهان مورد استفاده قرار می گیرد .
  • تهران، سیدخندان ،خیابان خواجه عبدالله انصاری، نرسیده به چهارراه ابوذر، پلاک 156
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.