دکتر رضا سعادت مصطفوی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر رضا سعادت مصطفوی متخصص سونو گرافی و رادیو لوژی در تهران می باشند . ایشان متولد ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۵۷ می باشند .

سوابق تحصیلی دکتر رضا سعادت مصطفوی:

ایشان موفق به دریافت مدرک  فارغ التحصیلی خود در رشته دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران  در سال ۱۳۸۳ شده اند . ایشان به منظور ادامه تحصیلات عالیه خود در رشته تخصصی سونوگرافی و رادیو لوژی در دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال ۱۳۸۵ پذیرفته شدند و نیز توانستند در سال ۱۳۸۹ موفق به دریافت بورد تخصصی خود در این رشته گردیدند . ایشان دوره های آموزش تکمیلی فلوشیپ سونوگرافی فوق تخصصی جنین (Anomaly & NT ) را در انگلستان گذراندند و مدرک آن را دریافت کردند . دکتر رضا سعادت مصطفوی به منظور یادگیری و دریافت مدرک در زمینه موسکولواسکلتال MRI  در دوره فلوشیپ آن در دانشگاه  UCSD آمریکا شرکت کرده و موفق به دریافت مدرک آن شدند .

سوابق علمی دکتر رضا سعادت مصطفوی

ایشان از سال ۱۳۹۱ تا کنون استاد یار دانشگاه می باشند . ایشان در هیئت علمی دانشگاه ها نیز ارائه خدمت می کنند . ایشان همچنین در طی سال های ۹۵ تا ۹۳ عضو گروه غربالگری بیمارستان زنان صارم بوده اند . دکتر رضا سعادت مصطفوی از سال ۹۴ تا کنون مسئول بخش تصویر برداری بیمارستان تریتا هستند . ایشان  در سال ۹۵ مؤسس رادیولوژی و سونوگرافی آسا بوده اند . ایشان همچنین در سال های ۹۵ تا ۹۱ سخنران کنگره بین المللی رادیولوژی ایران بوده اند . دکتر سعادت مصطفوی سخنرانی های متعددی را در کنگره بین المللی زنان و کنگره لاپاراسکوپی زنان و ارتوپدی در طی سالهای اخیر داشته اند . ایشان عضو اصلی مرکز تحقیقات آندومتریوز دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند . ایشان مقالات متعددی را در طی سال های ۹۴ تا کنون در زمینه تخصصی  بارداری و بیماری آندومتریوز نوشته و به چاپ رسانده اند . دکتر رضا سعادت مصطفوی در سال ۱۳۹۱د بیرعلمی باز آموزی رادیولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده اند.

خدمات دکتر رضا سعادت مصطفوی

اکو کاردیو گرافی جنین سونو گرافی کالر داپلر جفت و جنین سونو گرافی های غربالگری بررسی سلامت جنین تشخیص سن بارداری و سن جنین اندازه گیری ابعاد جنین و رشد جنین
مشاهده بیشتر
  • سعادت آباد، خیابان سرو غربی، انتهای خیابان بخشایش، پایین تر بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، طبقه سوم، واحد 301
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.