دکتر رضا شیرالی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر رضا شیرالی

دکتر رضا شیرالی متخصص روان پزشکی، روان کاوی در تهران می باشند.

سوابق تحصیلی دکتر شیرالی:

ایشان دوره دکترای عمومی خود را در دانشگاه تهران گذراندند. همچنین فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه تهران می باشند. ایشان روان کاوی و روان پزشکی را زیر نظر اساتید مطرح دانشگاه تهران و بیمارستان روزبه آموزش دیده اند.

سوابق علمی دکتر شیرالی:

ایشان چندین سال است که در حکم مشاور عالی  امور رسانه و مطبوعات  در حال فعالیت می باشند. ایشان از منتقدان طرح تحول نظام سلامت می باشند. همچنین ایشان عضو گروه جامعه شناسی پزشکی انجمن جامعه شناسی ایران می باشند.

خدمات دکتر شیرالی:

انجام انواع درمان های دارویی و غیر دارویی ترک سیگار افسردگی شدید درمان اختلال دوقطبی اختلالات خود شیفتگی اختلالات اضطرابی و فوبیا اختلالات انواع وسواس درمان اختلالات پاناسونیک درمان پر اشتهایی و کم اشتهایی عصبی درمان اختلال شخصیت پارانوئیدی درمان اختلالات روان پریشی و هذیانی درمان اختلالات شخصیتی درمان اختلالات و ناهنجاری های جنسی

چگونگی ارائه خدمات دکتر شیرالی:

اختلال شخصیت پارانوئیدی: در این نوع اختلال شخصیت افراد به همه کس و همه چیز شک دارند.شک هایی که غیر منطقی و همراه با حساسیت زیاد روی  رفتار دیگران است .البته از دید افراد عادی آن ها افرادی هستند که به سختی به کسی اعتماد می کنند و به نوعی بدبین هستند.در این نوع اختلال فرد به صورت بیمارگونه کنترل تمام رابطه را در دست می گیرد و به طرف مقابل خود اجازه استقلال نمی دهد.اتحساسی که خود فرد پارانوئیدی دترد این است که ، رفتار و شکاکیت او نه تنها بیمارگونه و بی منطق نیست بلکه دلیل آن رفتارهای طرف مقابل است.علائم این افراد معمولا: خشم و عصبانیت،تحریک پذیری، مخاصمت و جرم اندیشی می باشد.درراستای درمان اختلال پارانوئید دو روش دارو درمانی و روان درمانی توسط روان  پزشک امکان پذیر است. دکتر رضا شیرالی از روان پزشکان و متخصصان مطرح کشور، با استعانت به تکنیک ها وفنون کاربردی روان پزشکی و روان کاوی همواره برآن اند که بیماران خود را به بهترین روش درمان نمایند. ایشان تجارب و موفقیت های زیادی را در طی سالهای اخیر در درمان انواع اختلالات از جمله پارانوسید در کارنامه داشته اند.
  • تهران، خ شریعتی، بالاتر از میرداماد، خ منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه ۴، واحد ۱۳
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.