دکتر رضا محسنیان - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر رضا محسنیان متخصص جراحی پلاستیک و ترمیم ساعت کاری مطب دکتر محسنیان به صورت همه روزه به جز روز های تعطیل در دو شیفت عصر و صبح و با رزرو وقت قبلی می باشد و همچنین دسترسی آسان به مطب ایشان به دلیل موقعیت مکانی مطب دکتر محسنیان و سابقه علمی و انجام جراحی های متعدد زیبایی موفق از دلایل پرطرفدار بودن دکتر محسنیان در حوزه رشته خودشان می باشند. دکتر محسنیان از پیشرفته ترین خدمات پزشکی و نوین ترین روش های درمانی و جراحی ها استفاده می کنند.ویدئو ها و عکس های قبل و بعد از عمل بیماران ایشان در وب سایت و پیج اینستاگرام موجود و قابل مشاهده می باشند که بیماران می توانند قبل از مراجعه به مطب ایشان از آنها دیدن فرمایند و با اطمینان بیشتر ایشان را به عنوان پزشک زیبایی خود انتخاب نمایند.  

سوابق تحصیلی دکتر رضا محسنیان

آقای دکتر رضا محسنیان فارغ التحصیل پزشکی عمومی در سال۱۳۷۱ از دانشگاه تهران می باشند.ایشان فارغ التحصیل در رشته جراحی عمومی و جراحی پلاستیک و ترمیم سال 1376 از دانشگاه تهران می باشند.  

سوابق علمی دکتر رضا محسنیان

عضو جامعه جراحان ایرانی می باشند دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از علوم پزشکی تهران می باشند. 18سال تجربه در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی فارغ التحصیل جراحی از دانشگاه تهران می باشند.    

خدمات

درمان شکستگی بینی جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی) تزریق بوتاکس تزریق ژل تزریق چربی جراحی و پروتز چانه پرتز لب سپتو پلاستی چال گونه لیفت صورت متقارن کردن بینی کوچک کردن بینی گوشتی جراحی طول زیاد و کم بینی اصلاح قوز بینی انجام جراحی های مربوط به سر انجام انواع جراحی های مربوط به صورت انجام جراحی های شکم انجام جراحی های پهلو انجام جراحی های سینه
  • خیابان شریعتی،قلهک،جنب بیمارستان مهر،بن بست میری، پلاک8، طبقه همکف ، زنگ دوم
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.
سایر تخصص‌ها