دکتر رها رادفر - معرفی پزشکان الودکتر

  دکتر رها رادفر

دکتر رها رادفر فوق تخصص دندانپزشک معروف و ساکن تهران است. مشهوریت دکتر رادفر به دلیل این است که مراجعه کنندگان او چهره ها ، هنرمندان و سلبریتی ها می باشد. ایشان به مدت ۱۸ سال است که در این رشته فعالیت می کنند و عضو انجمن دندانپزشکان ایران هستند.

خدمات دکتر رها رادفر:

اصلاح طرح لبخند انجام لامینت ونیر کامپوزیت بلیچینگ عصب کشی و درمان ریشه دندان پروتز ثابت و متحرک جرمگیری و بروساژ ترمیم دندان خلفی با کامپوزیت ترمیم دندان قدامی با کامپوزیت دندان کشیدن فیشور سیلانت نگین دندان ترمیم دندان با آمالگام آنالیز لبخند زیبا بریج دندانی ترمیم دندان شکسته بلند کردن عاج دندانی روکش های دندانی محافظت از دندان جراحی دندان عقل پر کردن دندان با کامپوزیت عفونت های دندانی

چگونگی ارائه خدمات توسط دکتر رادفر:

جراحی دندان عقل: دندان عقل سومین دندان آسیاست   که در ۱۷ تا ۲۱ سالگی  در می آید . این دندان در بعضی افراد  با متمایل شدن به سمت داخلی لثه  یا کناری دندان های آسیا مشکل ایجاد میکند. اگر این انحراف درمان نشود دندان عقل نهفته به احتمال زیاد به دندان‌های کناری، استخوان فک و اعصاب آسیب می‌زند . وجود دندان عقل نیمه نهفته باعث پوسیدگی دندان عقل یا کناری آن شده و همچنین سبب ورم و درد لثه ، بهم فشردگی دندان ها و نیزسبب ایجاد کیست دندانی یا فکی میشود. پس بهتر است که دندان عقل جراحی شود . دکتر رها رادفر دندانپزشکی که با التزام به تجربه ۱۸ ساله خود در زمینه جراحی و دندانپزشکی  توانسته است همواره موفقیت های چشمگیری را در طی زمان تجربه کرده و سلامت بیماران را تعیین کند . ایشان با مهارت والای خود در زمینه بهره مندی از برترین و مدرنیته ترین دستگاه های دندانپزشکی در مطب خود  و نیز یافتن راه و روش درست درمان  به یکی از بهترین و موفق ترین پزشکان حال حاضر ایران تبدیل شده اند . اگر شما هم از دندان نهفته عقل خود رنج می برید ، دکتررها رادفر  از بهترین گزینه های ممکنه خواهد بود.  
  • تهران، زعفرانیه، پسیان جنوبی، پلاک 14، واحد چهارم
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.