دکتر زهرا کمر روستا - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر زهرا کمر روستا متخصص درمان ریشه های دندان می باشد که در سال 1356 متولد شده است. وی همچنین در کنار ریشه های دندان، جراحی های دندان را هم انجام می دهد و در این عرصه نیز تخصص بالایی دارد.

سوابق تحصیلی دکتر زهرا کمر روستا

دکتر زهرا کمر روستا ابتدا مدرک دندان پزشکی عمومی خود را دریافت کرده است. او تحصیلات خود را در سال 1374 در دانشگاه تهران آغاز کرد و در نهایت توانست در سال 1380 مدرک دندان پزشکی عمومی خود را از همین دانشگاه دریافت کند. او بعد از دریافت مدرک خود بدون هیچ وقفه زمانی، تخصص ریشه دندان خود را آغاز کرد و در همان سال وارد دانشگاه تبریز شد. تحصیلات او در دانشگاه تبریز چهار سال طول کشید و از سال 1384 تا 1390 دارای یک مطب تخصصی برای دندان در شهر تبریز نیز بود. بعد از آن دکتر زهرا کمر روستا مطب خود را به تهران انتقال داد و تا به امروز در تهران مشغول کار نیز می باشد.

سوابق علمی دکتر زهرا کمر روستا

  • یکی از بزرگ ترین فعالیت های علمی دکتر زهرا کمر روستا مربوط به مقاله های وی می باشد. دکتر زهرا کمر روستا دارای دو مقاله در زمینه ریشه دندان می باشد که به صورت بین المللی ثبت شده است و در بسیاری از دانشگاه ها از آن استفاده می شود.
  • او عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و تهران می باشد و نظرات بسیار مفیدی را برای دانشجوها بیان کرده است.
  • دکتر زهرا کمر روستا علاوه بر مقاله های بین المللی خود، مقاله های دیگری هم دارد که در ایران از آنها استفاده می کند و کاربردی هستند. این مقاله ها را می توان در بسیاری از سایت های منبع پیدا کرد.

خدمات دکتر زهرا کمر روستا

  • دکتر زهرا کمر روستا تمام جراحی های لازم برای دندان را در مطب خود انجام می دهد و می توانید از این امکانات برای سلامتی دندان خود استفاده کنید.
  • دکتر زهرا کمر روستا دارای تخصص کامل در ریشه های دندان است و می تواند تمام ریشه های آسیب دیده را به طور کامل درمان کند. همچنین دکتر زهرا کمر روستا کادر کاملا توانمندی در این حوزه دارد و کمترین ریسک را برای درمان استفاده می کند. به همین دلیل می توان اطمینان کامل برای درمان داشت. 
 
  • تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان سفیر، طبقه 5، واحد 12
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.