دکتر سحر اشرفی (مرکز مشاوره مهروان) - معرفی پزشکان الودکتر
برای نوبت‌دهی آنلاین روز و ساعت دلخواه خود را از جدول زیر مشخص کنید.
سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • جواد جواد

  سلام بچه 5 ساله ای دارم که دوست دارم انشااله بزرگ که شد دندانهای سالم و زیبائی داشته باشد ، چه نکاتی را باید رعایت کنم؟

 • جواد جواد

  سلام خانم دکتر من بچه ای 5 ساله دارم که خیلی دوست دارم اشااله بزرگ که شد از دندانهای محکم و زیبایی برخوردار باشه، الان باید چه مواردی را رعایت کنم؟

 • ابراهیم رحیم بازرجانی

  با سلام ؛ به تازگی متوجه شدم که احتمالا افسردگی تقریبا حاد دارم ، انگیزه برای انجام کارها ندارم یا اگه داشته باشم فقط اول اون کار و بعد از مدتی رهاش میکنم ، تمایلی به ارتباط با دیگران ندارم ، به شدت نیاز جنسی دارم ، کلا طبیعت خیلی گرمی دارم ، اما در تعارض با من هست گویا یا شاید برای کمبود اعتماد به نفسه که حتی دوست دختر هم ندارم ، در کل ، حس می کنم که بقیه اینطوری نیستن ، زندگی براشون مهمه از اینکه با دیگران وقت بگذرونن خوشحال میشن یا به دنبال درآمد بیشتر هستن ، به سر و وضعشون می رسن ، و برای من جای سواله که چطور این چیزا براشون اهمییت داره !! در کل ، فکر کنم کمی داغون شده باشم ! لطفا اگر که کمکی از شما بر میاد بهم بگید تا روند زندگیم رو بهبود ببخشم ، درباره طرح واره گفتین و همین کفایت می کنه که بگم نه یک بار بلکه دو بار فرزند طلاق هستم (بعد از اینکه اشتی کردن با کلی دعوا دوباره طلاق گرفتن !) من 32 سالمه و خیلی ها می گن که رفتار های من بچه گانه هست چیزی که شاید من در خودم نبینم ! بعضی وقت ها به فکر این می افتم که چرا اصلا زندم ! ولی نیمه دیگه و چیز هایی که منو امیدوار نگه میداره باعث میشه که دوباره ادامه بدم ، اما می ترسم یه روزی کفه امید به زندگی سبک تر بشه ! در کل نگرانم برای خودم و می خوام یه تغییر اساسی داشته باشم ، کلا با همکارام بگو بخند دارم ، آدم افسرده ای نیستم به ظاهر اما وقتی به بعضی چیزا نگاه میکنم در خودم ، می بینم که اوضاع شاید یکم خراب باشه ، راستش رو بخوایین ، بیشتر می خوام یه نفر باشه که با خیال راحت باهاش حرف بزنم بدون اینکه قضاوتم کنه یا این حرف جای دیگه پخش بشه یا باعث بشه با حس ترحم بهم نگاه بشه و برای مسایلی که مطرح می کنم راه حل داشته باشه ، دلم می خواد داد بزنم بگم کممممممممممممککککککککککککککککککککککککککککککککک !! یکم کم اوردم راستش رو بخواین

 • اکی عباسی

  سلام خانم دکتر من یه دختر ۱۲ ماهه دارم وقتی چیزی برمیداره بزاره دهنش یا خطرناکه من ازش میگیرم گریه میکنه با این گریه ها چطور برخورد کنم؟ بی تفاوت باشم یا بزارم حواسشو پرت کنم بعد بگیرم؟

 • لغو پاسخ
دکتر سحر اشرفی (مرکز مشاوره مهروان)