دکتر سعید انصاری - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر سعید انصاری

دکتر سعید انصاری متخصص اعصاب و روان ( روانپزشکی) در تهران می باشد.

سوابق علمی دکتر سعید انصاری:

ایشان دوره تخصصی اعصاب و روان  را با نمره ممتاز به پایان رسانده وگواهینامه آن را از دانشگاه جندی شاپوردریافت کرده اند. ایشان ازدوره تخصصی زوج درمانی زیر نظر دکتر سامرند سلیمی  فارغ التحصیل شده اند. دکتر انصاری، گواهینامه هیپنوتیزم تراپی خود را از انجمن هیپنوتیزم ایران دریافت کرده اند. ایشان  در بیمارستان گلستان، مسئول آموزش دانشجویان پزشکی در بخش روانپزشکی هستند. همچنین ایشان گواهینامه تخصصی نوروفیدبک را دریافت کرده اند. دکتر انصاری دوره تخصصی سکس تراپی را زیر نظر استادان مطرح این دوره گذرانده اند. ایشان در زمینه روان پزشکی  انجام  بسیاری  از مطالعات مختلف و نوشتن مقالات متعدد را در کارنامه دارند. همچنین در کارشناس رواندزشکی رادیو سلامت هستند. ایشان برگزار کننده  کارگاه های مختلف روانپزشکی زوج درمانی می باشند. ایشان ریاست  مرکز درمان سوء مصرف مواد مخدر (MMT) را در بخش بیمارستانی بر عهده دارند. همچنین برگزار کننده کارگاه های آموزشی  با موضوع اعتیاد در دانشگاه  های علوم پزشکی  می باشند. ایشان  از اعضای  انجمن علمی  روان پزشکان  ایران می باشند. دکتر انصاری ، کارگاه های مختلف با عناوین : خانواده درمانی ، فرزند پروری ،ازدواج و طلاق را بصورت اجتماعی برگزار می کنند.

خدمات دکتر سعید انصاری:

درمان اختلالات خواب درمان استرس و اضطراب اختلال شخصیت درمان افسردگی های مزمن و مقاوم به درمان درمان اختلال پارانوئید درمان اختلالات دوقطبی مشاوره های پیش از ازدواج فوبیای اجتماعی تربیت فرزندان درمان اوتیسم اختلالات وسواسی عملی و فکری درمان اسکیزوفرنی حاد درمان حملات پانیک تشخیص ناهنجاری های جنسی و درمان آن

چگونگی ارائه خدمات دکترسعید انصاری:

درمان اختلالات خواب: خواب نقش مهمی در عملکرد صحیح مغز دارد. کم خوابی سبب ایجاد تغییراتی در عملکرد ترمیمی مغز و نیز باعث تغییرات متابولیک و غدد درون ریز می شود. کاهش حساسیت به انسولین، افزایش غلظت کورتیزول در شب  ، کاهش سطح لپتین، و کاهش تحمل گلوکز از تغییرات سوء بی خوابی در بدن می باشد. بعلاوه اختلال در خواب  خطر بیماری های قلبی و عروقی را افزایش داده و نیزبا افزایش گرسنگی سبب چاقی افراد می شود. درمان اختلالات خواب نیاز به مراجعه به روان پزشک دارد چرا که اکثر بی خوابی ها ناشی از اختلالات روانپزشکی است. دکتر سعید انصاری  با برقراری رابطه امن و مورد اعتماد با بیمار، در پی استفاده ازمهارت های خود در حوضه روانپزشکی و درمان اختلالات از جمله بی خوابی ، اقدام به درمان بیماران می کند.  
  • تهران، بالاتر از میدان ونک، کوچه برادران شریفی، پلاک 61، واحد1 (ساختمان پزشکان خشایار)
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.