دکتر سعید کریمی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر سعید کریمی جراح و فوق تخصص چشم پزشکی ودارای فلوشیپ تخصصی بیماری های چشم(ویتره ورتین سگمان خلفی) و نیز فوق تخصص جراحی شبکیه و لیزر و انکولوژی در تهران  هستند.

سوابق علمی دکتر سعید کریمی

ایشان  عضو هیئت علمی دانشگاه  علوم پزشکی شهید بهشتی هستند . از اعضای انجمن جراحان چشم پزشکی ایران می باشند. ریاست بیمارستان طرفه را در دست دارند.

خدمات دکتر سعید کریمی

درمان ورم شبکیه درمان ورقه ثانویه روی شبکیه جداشدگی شبکیه درمان تومورهای داخل چشم نازکی شبکیه چشم تاری دید و کور رنگی درمان خونریزی شبکیه عمل آب مروارید (کاتاراک) اصلاح عیوب انکساری  شامل:(دور بینی، نزدیک بینی، آستیگماتیسم) تنبلی چشم دوبینی و پریدن پلک چشم مشکل بینایی ناگهانی لازک لیزیک پی آر کی درمان خشکی چشم رفع حساسیت های چشمی درمان عفونت چشمی درمان فشار چشم

چگونچی ارائه خدمات توسط دکتر سعید کریمی

خشکی چشم:خشکی چشم یک بیماری مزمن است که علاوه بر افزایش سن مواردی مانند کمبود ویتامین آ، بیماری های رماتیسمی، نور خورشید،کار طولانی با کامپیوتر و موبایل ،بیماری پارکینسون و واکنش های آلرژیک در ایجاد آن تاثیر دارد. در این  حالت خارش و سوزش و اشک از چشم ، حساسیت به نور های شدید موجب ناراحتی و آزار فرد میشود. گاهی خشکی چشم بدلیل کمبود اشک چشم می باشد که در این حالت امکان عفونت شدید چشم وجود دارد. در صورتی که خشکی چشم درمان نشود مواردی مانند: التهاب چشم،سایش سطح قرنیه،زخم قرنیه و مشکلات بینایی می گردد . در صورت مشاهده علائم خشکی چشم باید به چشم پزشک مراجعه نمود. دکتر سعید کریمی چشم پزشکی که  با ارائه بهترین و بروزترین خدمات درمانی در پس  سالها تجربه در درمان انواع بیماری های چشمی از جمله خشکی چشم توانسته است سلامت و دید روشن را به بیماران خود اهدا نماید . این پزشک که در مهارت درمان بیماری چشم ید طولایی را داراست، همواره بدنبال انجام مناسب ترین روش درمانی در کنار ایجاد آرامش خیال برای بیماران خود می باشد .اگر شما هم از خشکی چشم و یا بیماری های چشمی در رنج و عذاب هستید مراجعه به دکتر سعید کریمی اطمینان لازم برای دریافت دوباره سلامتی چشمهایتان را به شما می بخشد.
  • تهران، پاسداران، نبش بوستان یکم (زمردیان)، پلاک 102، طبقه دوم، واحد 9
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.