دکتر سلطان حسین سالور - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر سلطان حسین سالور متخصص چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم دکتر سالور پزشکی بسیار با حوصله و صبور می باشند و همچنین یکی از پزشکان شناخته شده در بین مردم به واسطه کار خوب و متبحرانه ای که دارند.مطب دکتر سالور در خیابان آفریقا باعث راحتی دسترسی برای مراجعه کنندگان شده است.ایشان بیماران خود را هر روزه ویزیت میکند.راضی بودن اکثر بیماران و ثبت نظرات مثبتشان در سایت های معتبر ایران خود نشان بر سابقه درخشان و عالی بودن کار ایشان است مراجعه کنندگان قبل از مراجعه به مطب باید وقت بگیرند تا بتوانند ویزیت شوند.نظر دکتر سالور در مورد جراحی افتادگی پلک برای زیبایی و افزایش درخواست مراجعه کنندگان در این مورد این است که ممکن است با کشیدگی پلک بیمار نتواند درست و کامل پلک بزند و مشکلاتی برایش پیش بیاید و حد الممکن باید از این گونه عمل ها خودداری کنیم.  

سوابق تحصیلی دکتر سلطان حسین سالور

دکتر حسین سالور دوره دکتری عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و بعد برای دوره تخصص خود در رشته چشم پزشکی به دانشگاه جندی شاپور اهواز رفته و ادامه دوره فوق تخصص خود در رشته جراحی پلاستیک چشم را در بیمارستان لبافی نژاد گذرانده اند.  

سوابق علمی دکتر سلطان حسین سالور

دکتر سالور عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان چند کتاب از جمله"اطلس پلک و اربیت" تالیف کرده اند. مقاله های زیادی در زمینه جراحی پلاستیک چشم و اربیت در مجله های داخلی و خارجی به چاپ رسانده اند. عضو انجمن چشم ایران می باشند. دکتر سالور عضو آکادمی چشم آمریکا می باشند. ایشان مسئول سویس پلاستیک چشم مرکز پزشکی لبافی نژاد می باشند.  

خدمات

جراحی پلاستیک پلک جراحی زیبایی پلک جراحی ترمیمی پلک جراحی های مربوط به مجاری اشکی جراحی های اربیت جراحی های مربوط به قرنیه درمان مشکلات تشکیل نشدن پلک مادرزادی درمان سوختگی چشم درمان شکستگی های کاسه چشم ویزیت کودکان
مشاهده بیشتر
  • تهران،دستگردی(ظفر)، بین خیابان آفریقا(جردن)و ولی عصر، پلاک 388، طبقه دوم، واحد پنجم
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.