دکتر سوسن پارسای - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر سوسن پارسای

دکتر سوسن پارسای متخصص تغذیه ساعت کاری خانم دکتر سوسن پارسای در روز های یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه از ساعت13الی19می باشد. ویزیت دکتر سوسن پارسای با رزرو وقت قبلی انجام میشود. دکتر سوسن پارسای پزشکی شناخته شده به واسطه سابقه درخشان و همچنین مصاحبه های زیاد ایشان می باشند. موقعیت مکانی مطب دکتر سوسن پارسای به گونه ای است که باعث دسترسی آسان بیماران ایشان به دکتر می شود. دکتر پارسای همواره از روش های نوین رژیم درمانی برای بیماران خود استفاده میکنند. دکتر سوسن پارسای دارای سابقه درخشان در رشته خود در زمینه تجویز رژیم های درمانی و غذایی می باشند.  

سوابق تحصیلی دکتر سوسن پارسای

دکتر سوسن پارسای دارای تخصص کارشناسی تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند.  

سوابق علمی دکتر سوسن پارسای

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشند. کتاب بهداشت مادر و کودک با رویکرد بهداشت باروری را تالیف کرده اند. کتاب تغذیه شیر کودکان از 6تا12ماهگی را تالیف کردند. کتاب آشپزی آسان برای شیر خوارگان را تالیف کرده اند. در بیمارستان تخصصی مهر فعالیت و خدمت پزشکی انجام می دهند. نظرات مثبت در سایت های مختلف معتبر جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است. رژیم های غذایی و دارویی موفق و درست برای بیماران مراجعه کننده به مطبشان تجویز کرده اند.  

خدمات

مشاور و رژیم لاغری مشاوره رژیم چاقی مشاوره رژیم بارداری مشاوره رژیم کودکان مشاوره رژیم کنکور مشاوره و رژیم دیابت مشاوره و رژیم فشار خون مشاوره و رژیم برای ماه مبارک رمضان ارزیابی اثرات برنامه های غذایی و تغییر رژیم فرد در صورت لزوم لاغری موضعی بدون عوارض و درد با دستگاه ای ورزشی مشاوره رژیم بهبود پوکی استخوان مشاوره رژیم اصلاح عادات غذایی مشاوره و رژیم کاهش کلسترول خون مشاوره و رژیم درمانی سندروم تخمدان    
مشاهده بیشتر
  • تهران، میدان ولی عصر،خیابان زرتشت غربی، بیمارستان مهر
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.