دکتر سید محمد باقر اخوی راد - معرفی پزشکان الودکتر
سید محمد باقر اخوی راد متخصص اطفال دکتر اخوی راد جز دکتران با تجربه و حرفه ای بوده وایشان علاوه بر فعالیت خود در مطب در روز های دوشنبه از ساعت 10:30صبح در بیمارستان مصطفی خمینی مشغول به کار هستند که مراجعه کنندگان بسیار زیادی نیز دارند .دکتر اخوی راد از شهرت بسیاری بر خوردار بوده و موقعیت مکانی مطب ایشان دستیابی مراجعه کنندکان به مطب را آسان و راحت کرده است . شما میتوانید با مراجعه به وب سایت ها شبکه های اجتماعی داخلی نظرات مثبت مراجعه کنندگان دکتر اخوی راد را به دلیل اخلاق بسیار عالی و امکانات و طبابت ایشان مشاهده کرده و از امکانات و تجربه ایشان اطمینان حاصل فرمایید.

سابقه علمی دکتر سید محمد باقر اخوی راد

دکتر سید محمد اخوی راد استاد یار گروه کودکان دانشکده ی پزشکی دانشگاه شاهد هستند. دکتر اخوی راد دارای چندین مقاله در ژورنال ها و مجلات داخلی و خارجی هستند. هم چنین ایشان دارای چندین مقاله کنفرانسی می باشند.  

سابقه ی تحصیلی دکتر سید محمد باقر اخوی راد

دکتر سید محمد باقر اخوی راد دارای مدرک دکتری عمومی می باشند و هم چنین مدرک تخصص خود را در رشته ی اطفال دریافت کرده اند.

خدمات

از خدمات ایشان می توان به: درمان ذات الریه در کودکان و نوزادان انجام پایش های دوره ای کودکان و نوزادان درمان فشار خون پایین نوزادی درمان برفک در کودکان و نوزادان درمان آلرژی به شیر مادر درمان بیماری های حاد گوارشی ارائه خدمات کار درمان به صورت ارزیابی درمان بیلی چک در نوزادان و کودکان درمان بیماری های تغذیه ای کودکان و نوزدان واکسیناسیون کودکان و نوزادان مشاوره تغذیه کودکان و نوزادان درمان آسم در کودکان و نوزادان
مشاهده بیشتر
  • پاسداران، خیابان گل نبی، پلاک 9 ، ساختمان زمرد، طبقه دوم
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.