دکتر سینا قاسمی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر سینا قاسمی

دکتر سینا قاسمی ( روانشناس و روان درمانگر تحلیلی)  و متخصص اعصاب و روان در تهران می باشد.

سوابق تحصیلی دکتر قاسمی:

ایشان درسال ۱۳۸۵ در رشته دکترای عمومی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اند. ایشان در سال ۱۳۹۲ در زمینه تخصصی در رشته دکترای روانشناسی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان دارنده مدرک بورد تخصصی در رشته اعصاب و روان در دانشگاه تهران می باشند.

سوابق علمی دکتر قاسمی:

ایشان عضو ثابت و رسمی انجمن روان پزشکان ایران می باشند. ایشان از اعضای دائمی انجمن روان درمانی در ایران هستند. همچنین ایشان عضو آکادمی  سلامت جنسی  انجمن روان پزشکان ایران می باشند. ایشان مدرس و برگزار کننده کارگاه های سکس تراپی و زوج درمانی در ایران هستند. دکتر قاسمی از پژوهش گران و محققان در زمینه  اختلالات جنسی و زوج درمانی  می باشند. ایشان در دوران ۴ ساله دستیاری روان پزشکی خود ، مسئول برگزاری کارگاه های زوج درمانی و روان درمانی در کنگره بین المللی روان پزشکان ایران بوده اند. ایشان برگزار کننده کارگاه های درمان دارویی روان پزشکی  مختص روان پزشکان می باشند.

خدمات دکتر قاسمی:

اختلالات ریتم خواب شبانه روزی اختلالات جنسی مشاوره پیش از ازدواج بی اشتهایی و پرخوری های عصبی اختلال هراس یا اضطراب اجتماعی اختلالات تجزیه ای اختلالات عاطفی فصلی درمان اختلالات کمبود توجه در بزرگسالان درمان اختلالات دو قطبی اختلالات اضطراب منتشر اختلالات وسواسی اجباری درمان اختلالات پس از سانحه جنون جراحی سکس تراپی

چگونگی ارائه خدمات دکتر قاسمی:

اختلال دوقطبی: نوعی اختلال است که در آن فرد حالتی بین افسردگی و شیدایی دارد.در حین این اختلال حالت های گوناگونی نظیر: حالت شادی، حالت شیفتگی و شیدایی،حالت غم و افسردگی اتفاق می افتد. اختلال دو قطبی میتواند ناشی از حوادث بیرونی باشد ماانند استرس، و فشارهای روحی عمومی و در دوران نوجوانی شروع به ظاهر شدن میکند.البته این بیماری ژنتیکی است و بر روی عملکرد مغز و استعداد مغزی تاثیر منفی دارد. اگر گمان میکنید که دچار بیماری اختلال دو قطبی شده اید باید به درمانگاه روانپزشکی مراجعه کنید. دکتر سینا قاسمی از روانشناسان موفق و مؤثق کشور ، همواره در پی آن است تا بهترین روش های درمانی را با در نظر گرفتن شرایط بیماران خود  اجرا نماید. ایشان همواره توانسته اند تاثیر مثبتی بر روی بیماران دچار انواع اختلالات بکنند و چه بسا بسیاری از بیماران را درمان نمایند.  
  • تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه میری، مجتمع پزشکان جهان مهر، واحد ۴
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.