دکتر شاهین صحرایی - معرفی پزشکان الودکتر
متخصص گوش و حلق و بینی و گلو و جراح زیبایی دکتر صحرایی در زمینه عمل بینی طبیعی در بین مردم تهران و ایران شناخته شده اند . سبک ایشان انجام جراحی و عمل بینی در راستای دستیابی به یک بینی است که فانتزی نبوده و کاملا طبیعی به نظر آید. به همین دلیل مراجعه به دکتر صحرایی می تواند اولین انتخاب خانم ها و آقایانی باشد که تمایل ندارند جراحی بینی شان به چشم آید و به دنبال پزشک جراحی هستند که عمل بینی طبیعی برای آنها انجام دهد.ویدئو ها و عکس های قبل و بعد از عمل بیماران ایشان در سایت های معتبر ایرانی موجود و قابل مشاهده می باشد همچنین ساعت کاری مطب ایشان به صورت دو شیفت صبح و عصر و با رزرو وقت قبلی انجام می پذیرد.  

سوابق تحصیلی دکتر شاهین صحرایی

دکتر شاهین صحرایی دارای مدرک دکتری عمومی و همچنین مدرک تخصص در رشته گوش و حلق وبینی و جراحی بینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشند.  

سوابق علمی دکتر شاهین صحرایی

عضو هیات علمی جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. عضو انجمن جراحی زیبایی ایران می باشند. عضو آکادمی جراحان پلاستیک ایران می باشند. مقالات علمی پژوهشی زیادی در مجلات داخلی ثبت کرده اند.    

خدمات

درمان شکستگی بینی جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی) تزریق بوتاکس تزریق ژل تزریق چربی جراحی و پروتز چانه پرتز لب سپتو پلاستی چال گونه لیفت صورت متقارن کردن بینی کوچک کردن بینی گوشتی جراحی طول زیاد و کم بینی اصلاح قوز بینی جراحی انحراف بینی‌ (سپتوپلاستی) ساکشن غبغب و صورت جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) برجسته کردن گونه و چانه زاویه سازی صورت جراحی های زیبایی گوش جراحی های ترمیمی گوش جراحی های ترمیمی بینی جراحی های مربوط به بیماری های حلق  
  • تهران،خیابان شریعتی، نرسیده به بزرگراه همت، روبروی پارک شریعتی، بین کوچه پیروز و کاوه، ساختمان پزشکان شریعتی، طبقه دوم، واحد11
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.