دکتر شاهین فتح سامی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر شاهین فتح سامی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی و گونه دکتر فتح سامی علاقه بسیار وافری به هنر و کارهای هنری دارند به صورتی که در سال های کنکورشان مردد به انتخاب هنر و پزشکی بودند که در نهایت پزشکی را انتخاب کردند و هم اکنون تلفیق هنر و علم باعث عمل های زیبایی بینی و چانه بی نظیر ایشان شده که باعث محبوبیت ایشان در بین مردمی که تصمیم به عمل های زیبایی دارند شده است همچنین دیگر دلیل مشهور بودن ایشان میتوان به عمل کردن بینی های گوشتی و کجی که قبلا عمل زیبایی انجام داده اند و نتیجه مطلوبی نگرفتند که اکثر پزشکان از عمل کردن این گونه بینی ها اجتناب میکنند اشاره کرد.سابقه درخشان دکتر فتح سامی و حضور ایشان در برنامه های تلویزیونی صدا و سیما ایران و نمونه عمل های زیبایی ایشان که در سایت های معتبر پزشکی ایران می باشد در اختیار کلیه مردم می باشند و مراجعه کنندگان میتواندد قبل از مراجعه بررسی کرده و از انتخاب خود درمورد ایشان به عنوان پزشک خود اطمینان حاصل کنند.  

سوابق تحصیلی دکتر شاهین فتح سامی

دکتر فتح سامی در سال 63 در کنکور پزشکی شرکت کردند و با رتبه85منطقه یک وارد پزشکی دانشگاه تهران شدند.ایشان در سال71فارغ التحصیل شدند و بعد از گذراندن دوره تعهدات خود در نقاط محروم کشور به عنوان پزشک عمومی بعد از سه سال به عنوان رزیدنت گوش حلق و بینی در دانشگاه تهران و بیمارستان امیر اعلم به عنوان رزیدنت شروع به کار تخصصی خود کردند.  

سوابق علمی دکتر شاهین فتح سامی

تالیف کتاب "جراحی بینی و صورت" که حاوی اطلاعات جامعی در درباره این جراحی می باشد. رتبه اول گواهینامه تخصصی در سال1378را کسب کردند. بورد فوق تخصصی خود را با رتبه سوم کشوری دریافت کردند.  

خدمات

با اینکه دکتر فتح سامی قبلا جراحی های صورت زیادی انجام داده اند ولی در سال های اخیر تمرکز خود را بر روی جراحی های بینی و چانه گذاشته اند و خدماتی همچون: جراحی بینی های بزرگ و گوشتی جراحی بینی های کجی که قبلا جراحی رویشان انجام شده تزریق پروتز چانه جراحی های مربوط به زیبایی چانه
مشاهده بیشتر
  • تهران،خیابان ولیعصر،بالاتر از باغ فردوس نبش طوس،پلاک3047،مجتمع فردوس ،طبقه نهم،واحد52
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.