دکتر شبنم محمدزاده - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر شبنم محمد زاده متخصص قلب وعروق و فوق تخصص بیماری های مادرزادی قلب دکتر محمد زاده پزشکی شناخته شده به واسطه خدمات پزشکی و جراحی های موفق خود در حوزه قلب بزرگسالان و بیماری های قلب مادرزادی می باشند. ایشان علاوه برسه مطب خود در بیمارستان های_لاله_امام خمینی_محب مهر_کلینیک دیابت تابان_کلینیک ساج هم نیز کار میکنند که باعث دسترسی بهتر بیماران به ایشان میشود همچنین بیماران قبل از مراجعه به مطب جهت رزرو وقت و اطمینان از عدم تداخل بابیماران حضوری با شماره 09101818161تماس بگیرند.بیماران با مراجعه به سایت های معتبر نظرات مراجعه کنندگان به ایشان را مطالعه و دکتر محمد زاده را به عنوان دکتر خود انتخاب کنند.دکتر محمد زاده از بهترین و نوین ترین خدمات مربوط به بیماری های قلب و پیشرفته ترین خدمات استریلیزه در مطبشان استفاده کرده اند که یکی از مزیت های مطب ایشان است.  

سوابق تحصیلی دکتر شبنم محمد زاده

دکتر محمدزاده دوره دکتری عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی قزوین گذراندند.دوره تخصص خود را در رشته قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی ایران و و فوق تخصص خود در رشته جراحی بیماری های مادرزادی قلب از دانشگاه انگلیس در سال91اخذ نمود. دوره تکمیلی بیماری های قلبی مادرزادی خود را از لندن گرفتند و همچنین دوره تکمیلی اکو خود را نیز از همان دانشگاه لندن دریافت کردند.

خدمات

مشاوره و ویزیت بیماران مشاور بارداری های پر خطر در بیماران مادرزادی قلبی انجام آنژیوگرافی بیماری های مادرزادی قلب در بزرگسالان اینترونشن بیماری های مادرزادی قلب در بزرگسالان(بستن سوراخ خای داخل قلب _رفع تنگی دریچه هاو ...) انجام اکوکاردیوگرافی ساده انجام اکو از راه مری فلوشیپ بیماری های مادرزادی قلب بالغین
مشاهده بیشتر
  • تهران،خیابان ولیعصر،بالاتر از توانیر،روبروی بیمارستان دی،کوچه دوم،پلاک 8
  • تهران،سعادت آباد،شمال چهار راه سرو،بلوار پاک نژاد،تقاطع یادگار امام،پلاک یک،کلینیک ساج
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.