دکتر شهرام یوسف پور - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر شهرام یوسف پور متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی  در تهران هستند .

 سوابق تحصیلی دکتر یوسف پور

ایشان مدرک فارغ التحصیلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۶ در رشته دکترای عمومی دریافت نمودند . ایشان به منظور تحصیل در رشته تخصصی داخلی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان پذیرفته و در سال ۱۳۸۵ موفق به اخذ مدرک فارغ التحصیلی از آن دانشگاه شدند . همچنین ایشان  دوره فوق تخصصی خود را در رشته گوارش و کبد و آندوسکوپی در دانشگاه شهید بهشتی تهران با موفقیت پشت سر گذاشته و از این رشته نیز مدرک فارغ التحصیلی دریافت نموده اند . ایشان توانستند مدرک بورد فوق تخصصی خود را  با رتبه ممتاز از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت نمایند .

سوابق علمی دکتر یوسف پور

ایشان عضو هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشند . ایشان  استاد یار دانشگاه شهید بهشتی تهران  محسوب می شوند .

خدمات دکتر یوسف پور:

درمان یبوست تشخیص و درمان سرطان مری درمان التهاب مری ( ازوفاژیت ) درمان سنگ کیسه صفرا درمان انواع هپاتیت A , B , C درمان  شقاق و فتق درمان سوء هاضمه تشخیص و درمان سرطان  کبد درمان درد های شکمی آشالازی مری آدرنولکودیستروفی تشخیص اسهال مرتبط با ایدز درمان سندرم آلاژیل مشکلات التهابی کبد و سیروز کبدی درمان سندروم  کارسینوئید بیماری سلیاک بیماری نیمن پیک سرطان پانکراس سرطان روده کوچک

چگونگی ارائه خدمات توسط دکتر یوسف پور

سیروز کبدی: این بیماری نوعی بیماری التهاب کبدی است که در کار کبد اختلال ایجاد می کند و کبد دیگر نمی تواند از پس وظیفه خود که تصفیه خون  از ضایعات است بر بیاید . بیماری سیروس کبدی در مراحل اولیه علائم کمی دارد اما با پیشرفت بیماری علائمی نظیر: خستگی ، کاهش وزن و تحلیل رفتن عضلات ، زرد شدن پوست و زردی چشم ، حمله تب و لرز و ورم شکم پدید می آید .  این بیماری باید توسط پزشک از طریق انجام آزمایشات و آندوسکوپی  و اسکن و نمونه برداری از کبد تشخیص داده شود . دکتر شهرام یوسف پور فوق تخصص گوارش و کبد با علم  به جدید ترین متد های درمانی  توانایی درمان و القا سلامتی به بیماران خود را  دارا هستند. ایشان در طی سالهای اخیر زبر دستی و مهارت بالای خود را با دارا بودن بیشترین رضایت بیماران از روش درمانی ایشان ثابت کرده اند.
  • خیابان پیروزی ، نبش سوم نیروی هوایی ، روبه روی داروخانه اطمینان
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.