دکتر شیدا شمس - معرفی پزشکان الودکتر
پروفسور شیدا شمس متخصص پوست و مو و زیبایی   پروفسور شیدا شمس نوه لسان الحکما چشم پزشک معروف و بنام عهد قاجارند. بعد از جنگ جهانی دوم به همراه خانواده در حالی به فرانسه مهاجرت میکنند که پدرش دانشجوی پزشکی است. بعد از گرفتن درجه پروفسورا به ایران بازگشت و نظرش این است که ایران مملکت خودم است و آدم نمیتواند خانه اش را خراب کند و برود. ایشان علاوه بر مدارک عالی رفتار بسیار طبیبانه و انسانی با بیماران خود دارند.

سوابق تحصیلی پروفسور شمس

پروفسور شیدا شمس تحصیلات ابتدایی و چند سال از دبیرستان خود را در فرانسه و چند سال از دوره دبیرستان را در سال1338در ایران گذراند.ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1960در پاریس فرانسه و در رشته پزشکی اغاز کردند. در سال1965 در ازمون اکسترنای بیمارستان های پاریس شرکت و موفق به کار در بیمارستانهایی همچون_بیمارستان کوچین بخش دکتر کرن_بیمارستان استین لوئیس بخش های پروفسور بولگر و پروفسور دیگوس و همچنین پروفسور داپرات_بیمارستان روث چیلد بخش دکترگروپر شدند.در سال 1973موفق به گرفتن درجه تخصصی در رشته  بیماری های پوستی دانشگاه پزشکی پاریسس فرانسه شدند.پروفسور شمس در سال1996 در آزمون پروفسورا در رشته بیماری های پوست شرکت کردند که در این آزکمون موفق به گرفتن درجه پروفسورا شدند.

سوابق علمی پروفسور شمس

Boucicautاز سال 1970تا1972رئیس درمانگاه درماتولوژی بیمارستان بودند. هم اکنون عضو انجمن بیماری های پوستی فرانسه هستند. مدیرگروه بیماری های پوست دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. رئیس بخش بیماری های پوست زنان در بیمارستان رازی هستند. عضو بورد تخصصی بیماری های پوستی ایران هستند. عضو انجمن بیماری های پوستی ایران هستند. مدیر گروه واحد تحقیقات بیماری پونفیگوس بیمارستان رازی هستند. Behçet عضو واحد تحقیقاتی بیماری بیمارستان رازی هستند. بنیانگذار روش های درمانی نوین در زمینه پوست میباشند.

خدمات

موخوره برداشت خال لیزر رفع موهای زائد لیفت پوست  
  •  تهران، خیابان فرشته، خیابان بیدار، گرد شرقی، پلاک12
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.