دکتر علیرضا جزایری - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر علیرضا جزایری:

دکترعلیرضا جزایری متخصص روانشناسی بالینی در تهران می باشد. ایشان در سال ۱۳۳۳ در تهران متولد شدند . ایشان متاهل بوده و دارای دوفرزند پسر ۷ و ۱۹ ساله می باشند.

سوابق تحصیلی دکتر جزایری:

ایشان در سال ۱۹۷۷ در دانشگاه کالج پاریس به تحصیل در کارشناسی رشته روانشناسی بالینی پرداختند و با کسب رتبه بالا از آن فارغ التحصیل شدند. ایشان در سال ۱۹۸۰ در دانشگاه سندیاگو کالیفرنیا در کارشناسی ارشد  رشته مشاوره و خانواده درمانی اقدام به تحصیل کردند.

سوابق علمی دکتر جزایری:

ایشان  در سال ۱۹۸۰ پنج مركز مداخله در بحران‌هاي فردي ، زوجي و خانوادگي در سندیاگو کالیفرنیا را بنیان گذاری کردند. ایشان در سال ۱۹۸۰ شروع به ارائه سرویس و ايجاد مراكز  (خط بحران) درمركزدرمانيTURNING -POINT  کردند. ایشان  در سال ۱۹۸۱کارشناس درمانی کودکان مورد سوء استفاده قرار گرفته درسندیاگو بوده اند. دکتر جزایری مدرک شرکت در آموزش های تخصصی و پیشرفته  PSYCHO-DIAENOSES  را دارا هستند. ایشان در دوره  های پيشرفته تست رورشاخ EXNER در سال ۱۹۸۴ در سندياگو آموزش دیده اند. ایشان برنامه ریزی های  تحقيقات كشوري در زمينه آسيب‌هاي اجتماعي (خصوصاً اعتياد) را در سال ۱۹۹۹ در سندیاگو انجام  می داده اند. دکتر جزایری مجري طرح‌هاي‌انطباق وهنجاريابي وكسلر كودكان WISC III در سال ۷۶ تا ۷۹ بوده اند. ایشان تعيين کننده شاخص‌هاي ازمان در بيماران مزمن  در سال های 1380تا 1383 بوده اند. ایشان همكار اصلي تحقيقاتي در تحقيق بررسي نيمرخ رواني اجتماعي بيماران با كمردرد بدون ضايعه عضوي 1378 تا 1380 بوده اند. همچنین استادیارگروه روانشناسي باليني ازسال 1373و مدرس دروس باليني در مقطع دكترا از سال 1376 در دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران می باشند. این روانشناس  همچنین از 1374 تا زمان حاضر ، مدرس دوره‌هاي آموزش آزاد و نیز مدرس دوره های آموزش كوتاه مدت دفتر آموزش ضمن خدمت دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران می باشد. دکتر جزایری، مدرس دروس روان‌شناسي باليني دانشگاه آزاد اسلامي تهران در مقطع كارشناسي  از سال 1367 تا 1374 می باشد.

خدمات دکتر جزایری:

انجام روانشناختي در درمان اعتياد ارزيابي هوشي اختلات روانی كودكان و نوجوانان آموزش مدیریت بحران‌هاي خانوادگي تشخیص اختلالات رواني در دختران فراري اختلالات روانی مسبب خودکشی  
مشاهده بیشتر
  • تهران، خیابان مطهری، خیابان جم، کوچه نظری، ساختمان پزشکان 52
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.