دکتر علی اکبر سلحشوری - معرفی پزشکان الودکتر
برای نوبت‌دهی آنلاین روز و ساعت دلخواه خود را از جدول زیر مشخص کنید.
سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • على اكبر سلحشورى

    سلام.قرص لووتيروكسين ميتونه باعث ريزش مو باشه.تا يكماه ديگه دارو مصرف نكنيد و بعد از يكماه آزمايش تيروئيد بديد و همراه آزمايشهاي قبلي از ابتدا تا آخرين آزمايش بياريد ببينيم كه دارو نياز داريد يا خير.

  • على اكبر سلحشورى

    سلام.قرص لووتيروكسين در موارد كمي باعث ريزش مو ميشه.تا يكماه ديگه قرص را مصرف نكنيد و بعد آزمايش بديد و آزمايشات قبلي را از ابتدا همراه بياريد ببينيم دارو نياز هست يا خير.

  • على اكبر سلحشورى

    سلام.لووتيروكسين در موارد كمى باعث ريزش مو ميشه.تا يكماه آينده قرص قطع باشه و بعد آزمايش تيروئيد بديد و با آزمايشات قبلي كه از ابتدا انجام داديد همراه بياريد تا ببينيم دارو ناز هست يا خير.

  • زهرا ميرزاده

    سلام روزتون بخير من از سال ٩٣ تا حالا قرص تيروئيد مصرف ميكنم و جديدا موهام بشددددت ميريزه و هر ازمايشي ك بوده رو انجام دادم اما هيچ مشكلي نبوده و هزار جور مولتي ويتامين و اين چيزا خوردم و tsh ام ٢.٩ هست ك با اين وجود روزي يك قرص ميخوردم اما اخيرا دو هفته اي هست ك قطع كردم چون حس كردم ريزش موم از همين قرص هست و واقعا نميدونم چيكار بايد بكنم و چي بايد بخورم ممنون ميشم راهنماييم بفرمايين

  • لغو پاسخ
دکتر علی اکبر سلحشوری