دکتر فرزاد طیباتی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر فرزاد طیباتی

دکتر فرزاد طیباتی، پزشک کایروپراکتیکی ست که نابینا بوده و در تهران فعالیت دارد.ایشان در سال ۱۳۴۱ به دنیا آمد و بدلیل ضربه ای که در کودکی به سرشان وارد شد و نیزبدلیل  پارگی شبکیه  نابینا شدند.

سوابق تحصیلی دکتر فرزاد طیباتی:

ایشان بدلیل نابینایی از ۱۲ سالگی در آموزشگاه شهید محبی درس خواندند. دکتر طیباتی در رشته اقتصاد دیپلم خود را دریافت نمودند. ایشان دوره ی اپراتوری تلفن را در دوران دبیرستان آموختند. ایشان پس از فراغت از تحصیل به یادگیری زبان انگلیسی اقدام کرد. ایشان دوره های ماشین نویسی ورایانه را در کلاسهای نابینایان آمریکا گذراندند. ایشان با تلاش فراوان باوجود نابینایی در سال ۱۳۶۷ به  منظور پزشک شدن به دانشگاه آمریکا رفت وبا وجود سختی های بسیار درس ها را بدون خط بریل فرا گرفت  و پس از مدتی به رتبه کمک استادی رسیدند. دکتر طیبانی در کنار ۳۰۰ دانشجوی بینایی که در کلاس تشریح جسد حاضر بودند توانست  شاگرد ممتاز شود.

سوابق علمی دکتر فرزاد طیبانی:

دکتر فرزاد طیباتی  با وجود نابینایی در بین سیصد دانشجوی پزشکی یکی از دانشگاههای معتبر آمریکا با رتبه ی اول، مدرک تخصصی خود را در رشته ی کاریوپراکتیک دریافت کرد. نام دکتر طیباتی در کتاب طلایی سال آمریکا به عنوان سمبل اراده به ثبت رسیده است.

خدمات دکتر طیباتی:

با نوعی از فشار خاص دست  بر روی ستون مهره درد را از بین می برند. نرمش هایی را ارائه می دهند که به بهبودی بیمار کمک شایانی میکند. از دارو استفاده نمی کنند اما از مشاوره ی تغذیه ای برای درمان  استفاده میکنند. درمان کمردرد و گردن درد و ستون مهره را با انجام حرکات خاصی بر ناحیه مورد نظر انجام می دهند. درمان سردرد و برخی مفاصل بهبود کار کرد دستگاه عصبی درمان و جا انداختن نیمه در رفتگی های مفاصل و استخوان ها انجام اولتراسوند و تحریک الکتریکی عضلات درمان تنگی کانال نخاعی  
مشاهده بیشتر
  • تهران، جنت آباد، چهارباغ شرقی، پلاک ۵۹، طبقه اول
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.