آیا بعد از جراحی بینی رد جراحی و تیغ باقی می ماند؟ - محسن نراقی

آیا بعد از جراحی بینی رد جراحی و تیغ باقی می ماند؟

آیا بعد از جراحی بینی رد جراحی و تیغ باقی می ماند؟

اصولا در جراحی های زیبایی یک اصل مهم وجود دارد و آن این است که هیچ آثاری از جراحی دیده نشود این به دو معناست:

دکتر محسن نراقی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر محسن نراقی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

2-1- وقتی برش انجام می شود باید طوری باشد که دیده نشود

در جراحی های امروز سعی می شود از حداقل برش استفاده شود تا برش ها دیده نشوند؛ معمولا ما در اکثریت جراحی ها به هیچ وجه برش روی پره های بینی نمی زنیم مگر این که بنا بر دلایلی مجبور به این کار باشیم که در موارد محدودی این کار انجام می شود با این حال بعد از عمل ردی نباید به جا بماند.

2-2- شکل خود بینی هم باید طوری باشد که خودش را یک بینی عمل شده نشان ندهد، یعنی یک بینی تصنعی نباشد چرا که این با اصل زیبایی منافات دارد.  

هدف از زیبایی این است که تناسب در صورت ایجاد شود. به بیان دیگر هارمونی باید به گونه ای باشد که افراد متوجه نشوند که بینی شما تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته است. بینی جراحی شده باید بر زیبایی چهر فرد تاثیر داشته باشد یعنی با افزایش تناسب منجر به زیباتر شدن چهره شود.

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی، فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت جناب آقای دکتر محسن نراقی جز بهترین پزشکان تهران در حوزه جراحی پلاستیک صورت و بینی با...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • سامان حیدری

    خودارضایی اگر در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند بصورت وسواسی و زیاد و یا اعتیاد گونه باشد وبعد از آن همراه با استرس واضطراب شدید همیشگی و پایدار باشد باعث کدام یک از عوارض زیر میشود چون من در مورد خودارضایی اندازه ومعمول و کم و بدون افراط و بدون وسواسی و بدون اعتیاد گونه که همراه با استرس و اضطراب نباشد در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند از همکار شما سوال کردم و فرمودن باعث عوارض سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم و همچنین باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم نمیشود حالا از شما خواهش میکنم برای پاسخ به عوارض زیرحالتی را که خودارضایی در مردان مجرد بدون زن و خانم به صورت افراطی و همچنین وسواسی و زیاد و اعتیاد گونه همراه با استرس و اضطراب زیاد همیشگی و پایدار باشد انجام میشود را در نظر بگیرید .{جنس:پسرمجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستم} 1-آیا باعث سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم میشود ۲ - آیا باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم میشود؟

  • سعید برومند

    با عرض سلام دختر 5 ساله دارم که باید لوزه ایشان را عمل کنم.آقای دکتر این عمل را انجام می دهند؟ و حدود هزینه عمل چه قدر است؟

  • مریم مهدوی

    من بیست رورقبل عمل بسته بینی شدم الان یکی ازسوراخ بینیها حالت بستهوبارمیشه دکترم میگه فشارچسبه تو اینترنت نوشته چسبندگی حالا دکترم گفته پنبه بزارم الان نمیدونم خوب میشه چسبندگی یافشارچسبه ؟لطفا راهنمای کنید ترمیم میشه بکنم ازنوک بینیم بالاست خوشم نمیاد

  • لغو پاسخ
دکتر محسن نراقی
بستن دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی

سوالات خود را از دکتر محسن نراقی بپرسید

02188881376