آیا بعد از جراحی بینی رد جراحی و تیغ باقی می ماند؟ - محسن نراقی

آیا بعد از جراحی بینی رد جراحی و تیغ باقی می ماند؟

آیا بعد از جراحی بینی رد جراحی و تیغ باقی می ماند؟

اصولا در جراحی های زیبایی یک اصل مهم وجود دارد و آن این است که هیچ آثاری از جراحی دیده نشود این به دو معناست:

دکتر محسن نراقی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر محسن نراقی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

2-1- وقتی برش انجام می شود باید طوری باشد که دیده نشود

در جراحی های امروز سعی می شود از حداقل برش استفاده شود تا برش ها دیده نشوند؛ معمولا ما در اکثریت جراحی ها به هیچ وجه برش روی پره های بینی نمی زنیم مگر این که بنا بر دلایلی مجبور به این کار باشیم که در موارد محدودی این کار انجام می شود با این حال بعد از عمل ردی نباید به جا بماند.

2-2- شکل خود بینی هم باید طوری باشد که خودش را یک بینی عمل شده نشان ندهد، یعنی یک بینی تصنعی نباشد چرا که این با اصل زیبایی منافات دارد.  

هدف از زیبایی این است که تناسب در صورت ایجاد شود. به بیان دیگر هارمونی باید به گونه ای باشد که افراد متوجه نشوند که بینی شما تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته است. بینی جراحی شده باید بر زیبایی چهر فرد تاثیر داشته باشد یعنی با افزایش تناسب منجر به زیباتر شدن چهره شود.

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی، فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت جناب آقای دکتر محسن نراقی جز بهترین پزشکان تهران در حوزه جراحی پلاستیک صورت و بینی با...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • مجید قمیان بابلی

  سلام آقای دکتر عزیز آقای دکتر اولا می خواستم بپرسم حدودا دستمزد عمل بینی چقدر هست و اینکه نوبت دهی چطور هست و سعادت داریم مزاحمتون بشیم یا نه؟ مرسی از جوابتون

 • مریم اجاقیان

  سلام وقت بخیر آقای دکتر چند سوال داشتم از حضورتون ۱- جراحی ترمیمی بینی انجام میدهید؟ ۲- جراحی چانه هم انجام می‌دهید ۳-هزینه عمل بینی هم ترمیمی هم غیر ترمیمی و هزینه عمل چانه حدودا چقدر است؟ ۴- زیر ۱۸ سال نیاز به اجازه پدر هست برای عمل یا خیر ؟ ۵-وقت عمل بلافاصله یک تا دو روز بعد از مشاوره و معاینه امکان‌پذیر است؟ ۶- تعطیلی مطب تا چه زمانی است منظورم فروردین هست که آیا فروردین ماه مطب تشریف دارید و وقت عمل میدهید؟

 • سیدسعادت حسینی

  سلام دکتر. من 54 سال دارم سالهاست که آواز می خونم حنجره قوی دارم اما همین که صدام رو بالا میبرم ترشح حلقی نمیذاره بخونم. قبلا عکس گرفتم نشون داده که عفونی بوده اما درمان نکردم. انحراف بینی هم کمی دارم اما دکترا میگن مهم نیست به نظرتون چی کار کنم؟

 • مریم

  سلام وقت بخیر من دو هفته پیش جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا انجام دادم ولی متأسفانه الان یکی از پلک هام ورمش خوب شده اون پلک دیگه هنوز ورم داره و توده سفتی پشت پلک و جای بخیه ها احساس میکنم و این باعث شده چشمهام قرینه نباشن اگر همین طوری بمونه چی شما چه راه درمانی رو پیشنهاد میدید الان بخاطر کرونا همه مطب ها تعطیله

 • لغو پاسخ
دکتر محسن نراقی
بستن دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی

سوالات خود را از دکتر محسن نراقی بپرسید

02188881376