بینی کوچک شده، امکان ترمیم دوباره دارد؟ - محسن نراقی

بینی کوچک شده، امکان ترمیم دوباره دارد؟

بینی کوچک شده، امکان ترمیم دوباره دارد؟

امکان ترمیم در بینی کوچک شده وجود دارد ولی این کار کمی مشکل است؛ بینی بزرگ را خیلی راحت می توان کوچک کرد اما برای بینی کوچک باید  غضروف از جای دیگر از بدن برداشته شود چرا که در جراحی اول غضروف های بینی بیش از حد برداشته شده و چیزی ذخیره وجود ندارد. در این مواقع مجبور می شویم از منابع خارج بینی مثل غضروف گوش استفاده کنیم که اگر غضروف کافی نباشد در بعضی افراد که بینی به شدت کوچک شده و آسیب دیده دارند و مشکل تنفسی هم پیدا کردند مجبور می شویم از غضروف دنده هم استفاده کنیم. بنابراین بزرگ کردن بینی کوچک خیلی مشکل و عملی سنگین است. توصیه من پیشگیری است! یعنی در جراحی اول مراقب باشیم که مقدار معقولی بینی کوچک شود تا بینی حالت طبیعی خود را داشته باشد و در صورت نیاز برای ترمیم بتوان اقدامی انجام داد.

دکتر محسن نراقی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر محسن نراقی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی، فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت جناب آقای دکتر محسن نراقی جز بهترین پزشکان تهران در حوزه جراحی پلاستیک صورت و بینی با...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • سامان حیدری

    خودارضایی اگر در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند بصورت وسواسی و زیاد و یا اعتیاد گونه باشد وبعد از آن همراه با استرس واضطراب شدید همیشگی و پایدار باشد باعث کدام یک از عوارض زیر میشود چون من در مورد خودارضایی اندازه ومعمول و کم و بدون افراط و بدون وسواسی و بدون اعتیاد گونه که همراه با استرس و اضطراب نباشد در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند از همکار شما سوال کردم و فرمودن باعث عوارض سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم و همچنین باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم نمیشود حالا از شما خواهش میکنم برای پاسخ به عوارض زیرحالتی را که خودارضایی در مردان مجرد بدون زن و خانم به صورت افراطی و همچنین وسواسی و زیاد و اعتیاد گونه همراه با استرس و اضطراب زیاد همیشگی و پایدار باشد انجام میشود را در نظر بگیرید .{جنس:پسرمجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستم} 1-آیا باعث سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم میشود ۲ - آیا باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم میشود؟

  • سعید برومند

    با عرض سلام دختر 5 ساله دارم که باید لوزه ایشان را عمل کنم.آقای دکتر این عمل را انجام می دهند؟ و حدود هزینه عمل چه قدر است؟

  • مریم مهدوی

    من بیست رورقبل عمل بسته بینی شدم الان یکی ازسوراخ بینیها حالت بستهوبارمیشه دکترم میگه فشارچسبه تو اینترنت نوشته چسبندگی حالا دکترم گفته پنبه بزارم الان نمیدونم خوب میشه چسبندگی یافشارچسبه ؟لطفا راهنمای کنید ترمیم میشه بکنم ازنوک بینیم بالاست خوشم نمیاد

  • لغو پاسخ
دکتر محسن نراقی
بستن دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی

سوالات خود را از دکتر محسن نراقی بپرسید

02188881376