شکل بینی چه مدت بعد از جراحی بینی خودش را نشان می دهد؟ - محسن نراقی

شکل بینی چه مدت بعد از جراحی بینی خودش را نشان می دهد؟

شکل بینی چه مدت بعد از جراحی بینی خودش را نشان می دهد؟

برای اینکه بینی به فرم اصلی خود بعد از عمل برسد به زمان زیادی نیاز است.  با توجه به اینکه بعد از عمل،  بینی دچار ورم می شود و این تورم ماه ها و حتی تا سال ها باقی می ماند. امروزه معتقدند که 3 سال زمان لازم است تا بینی فرم اصلی خود را پیدا کند. به خصوص در مورد بینی هایی که به صورت طبیعی جراحی می شوند این موضوع خیلی حائز اهمیت است؛ چون بینی بعد از عمل بزرگتر از حد معمول دیده می شود. بعد از چند سال که این تورم فروکش می کند به حد زیبایی طبیعی خودش می رسد. اگر بینی از ابتدا بعد از جراحی خیلی باریک و کوچک باشد این یک زنگ خطر است چون ورم وقتی برطرف شود دیگه چیزی از بینی دیده نمی شود. بینی که عمل می شود با تورم باید کمی بزرگتر از حد نرمال خودش باشد.

دکتر محسن نراقی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر محسن نراقی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی، فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت جناب آقای دکتر محسن نراقی جز بهترین پزشکان تهران در حوزه جراحی پلاستیک صورت و بینی با...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • سامان حیدری

    خودارضایی اگر در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند بصورت وسواسی و زیاد و یا اعتیاد گونه باشد وبعد از آن همراه با استرس واضطراب شدید همیشگی و پایدار باشد باعث کدام یک از عوارض زیر میشود چون من در مورد خودارضایی اندازه ومعمول و کم و بدون افراط و بدون وسواسی و بدون اعتیاد گونه که همراه با استرس و اضطراب نباشد در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند از همکار شما سوال کردم و فرمودن باعث عوارض سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم و همچنین باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم نمیشود حالا از شما خواهش میکنم برای پاسخ به عوارض زیرحالتی را که خودارضایی در مردان مجرد بدون زن و خانم به صورت افراطی و همچنین وسواسی و زیاد و اعتیاد گونه همراه با استرس و اضطراب زیاد همیشگی و پایدار باشد انجام میشود را در نظر بگیرید .{جنس:پسرمجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستم} 1-آیا باعث سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم میشود ۲ - آیا باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم میشود؟

  • سعید برومند

    با عرض سلام دختر 5 ساله دارم که باید لوزه ایشان را عمل کنم.آقای دکتر این عمل را انجام می دهند؟ و حدود هزینه عمل چه قدر است؟

  • مریم مهدوی

    من بیست رورقبل عمل بسته بینی شدم الان یکی ازسوراخ بینیها حالت بستهوبارمیشه دکترم میگه فشارچسبه تو اینترنت نوشته چسبندگی حالا دکترم گفته پنبه بزارم الان نمیدونم خوب میشه چسبندگی یافشارچسبه ؟لطفا راهنمای کنید ترمیم میشه بکنم ازنوک بینیم بالاست خوشم نمیاد

  • لغو پاسخ
دکتر محسن نراقی
بستن دکتر محسن نراقی دکتر محسن نراقی

سوالات خود را از دکتر محسن نراقی بپرسید

02188881376