دکتر محمد ترکمن - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر محمد ترکمن متخصص اطفال و فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد، پزشکی با تجربه در تهران می باشند .

سوابق علمی دکتر محمد ترکمن

ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله تهران می باشند . ایشان موفق به کسب رتبه اول بورد فوق تخصصی در زمینه نوزادان را در سال ۱۳۸۰ کسب نمودند . ایشان موفق به شرکت در عمل به دنیا آوردن اولین نوزادان ۴ قلو در بیمارستان بقیة الله تهران شده اند . ایشان در رتبه استاد یاری دانشگاه می باشند .

خدمات دکتر محمد ترکمن

تغذیه نوزادان و نوزادان نارس انجام واکسیناسیون نوزاد بررسی رشد و نمو نوزاد مراقبت های ویژه از نوزادان نارس عادات رفتاری نوزادان بیماری های نوزادان مسمومیت های دارویی نوزادان مشکلات گوارشی نوزادان

چگونگی ارائه خدمات توسط دکتر محمد ترکمن

تغذیه نوزادان  نارس:  نوزادان نارس آن هایی هستند که قبل از هفته ۳۷ بارداری به دنیا می آیند . نوزادان نارس عموما کم وزن به دنیا می آیند چرا که تمامی نیازهای خود را از قبل از تولد دریافت نکرده اند .نوزادان نارس معمولا در بخش مراقبت های ویژه نوزادان نگهداری می شوند. در این بخش نوزادان از نظر دریافت مواد غذایی و مایعات تحت نظر قرار می گیرند.  نوزادانی که قبل از  هفته ۳۴ بارداری به دنیا می آیند معمولا ازنظر استفاده از شیر مادر ناتوانی دارند زیرا آن ها نمی توانند همزمان فرآیندهای  بلع، تنفس و مکیدن را با هم انجام دهند . نوزادان نارسی که بسیار کوچک یا بیمار هستند ممکن است نیاز به دریافت مواد غذایی و مایعات از طریق تغذیه وریدی  یا رگی داشته باشند. با قوی ترشدن نوزاد او می تواند شیر یا مایعات را از طریق لوله ای  که به دهان یا بینی او متصل بوده و به معده اش می رود دریافت کند . برای نوزادانی که زود متولد می شوند و وزن هنگام  تولد آن ها کم است شیر مادر نوزاد بهترین نوع تغذیه است چرا که باعث حفاظت نوزاد در مقابل عفونت و مرگ ناگهانی خواهد شد . دکتر محمد ترکمن فوق تخصص نوزادان پزشکی مجرب و دلسوز است که در طی سال ها تلاش و توصیه های درست تغذیه ای در پی سلامت نوزادان  نارس بارها توانسته است که زندگی را به آنان هدیه دهد .
مشاهده بیشتر
  • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی پارک شریعتی (کوروش)، مجتمع نور، طبقه سوم، واحد 7
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.